Zia Naturalne Serum Nawilżające z CoQ10 Przegląd

Jeśli jeszcze nie zauważyłaś, serum pielęgnacyjne jest teraz w modzie. Przy wszystkich niesamowitych składnikach pielęgnacyjnych, jakie nauka stworzyła w ciągu ostatniej dekady lub dwóch, krem nawilżający jest po prostu niewystarczający. Ale kiedy już zdecydujesz się na stosowanie serum, problemem staje się wybór odpowiedniego. Dziś przyjrzymy się Zia Natural Moisture Infusion Serum z CoQ10.

Zia Natural Moisture Infusion Serum with CoQ10 obiecuje stymulować odnowę komórek skóry, a jednocześnie głęboko nawilża i pobudza produkcję kolagenu. Idea jest taka, że dzięki ciągłej odnowie komórek skóry, będziesz zawsze prezentować swoje najlepsze oblicze z gładką, równomiernie napiętą, promienną, pozbawioną linii skórą. Takie są obietnice. Przekonajmy się, czy formuła może je spełnić.

Zia Naturalne Serum Nawilżające z CoQ10 Składniki i ich działanie

Najważniejszym składnikiem jest oczywiście CoQ10. W przypadku Zia Natural Moisture Infusion Serum with CoQ10, został on zmieszany z estrami z oliwek, aby stworzyć potęgę w produkcji kolagenu i elastyny oraz odnowie komórek skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrna, napięta, sprężysta i mniej podatna na zmarszczki.

W formule nie ma wiele więcej poza nawilżającym skwalenem i witaminą E zapewniającą ochronę antyoksydacyjną.

Wstrząśnij dobrze Zia Naturalne Serum Nawilżające z CoQ10 przed nałożeniem niewielkiej ilości na twarz i szyję, równomiernymi ruchami w górę. (Ten produkt może być stosowany samodzielnie, ale można go również używać jako część 3-częściowego systemu mikrodermabrazji Zia Natural.

Zia Naturalne Serum Nawilżające z CoQ10 Plusy i Minusy

Zalety serum Zia Natural Moisture Infusion Serum with CoQ10

    Jest dobrze opracowane, aby produkować kolagen i pobudzać odnowę komórek skóry. Dozownik z pompką utrzymuje składniki w nienaruszonym stanie.

Wady Zia Naturalne Serum Nawilżające z CoQ10

    Nie ma zbyt wielu recenzji Zia Natural Moisture Infusion Serum with CoQ10, a te, które widziałam nie są zbyt dobre. Jest nieco drogie jak na to, co jest.

Gdzie kupić

Możesz kupić Zia Natural Moisture Infusion Serum with CoQ10 online. ½ uncji butelka zachowuje dla $ 42.95, ale widziałem go za tak mało jak $ 35.

Wniosek

Istnieją lepsze wybory leczenia serum tam dla tego samego mniej pieniędzy. Chociaż myślę, że można uzyskać pewien stopień korzyści z Zia Naturalne Serum Infuzji Moisture z CoQ10, moja rekomendacja jest, że można znaleźć coś z trochę więcej korzyści dla jego buck.

Czy stosowałeś Zia Naturalne Serum Nawilżające z CoQ10? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel