Biotherm Source Therapie 7 Perfekcja skóry Serum katalizujące Przegląd

To jest trifecta siódemek. 7 lat badań, 7 zjonizowanych minerałów i 7 korzyści skoncentrowanych w jednym serum. Siedem korzyści zawartych w tym lekkim żelu w płynie to:

    Aksamitnie miękka skóra w dotyku. Gładkość. Doskonałe nawilżenie. Regeneracja komórek. Ściągnięcie porów. Matowe wykończenie. Wyrównany koloryt skóry.

Przeznaczony do stosowania jako kuracja pod krem nawilżający, aby udoskonalić i ujednolicić skórę. Trudno znaleźć opinie klientów, ale te, które udało nam się znaleźć, były przychylne, więc będziemy kontynuować.

Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Serum Katalizujące Składniki i ich działanie

Na stronie internetowej Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum znajduje się kilka składników, których działanie zostało podkreślone. Są to:

    Cynk, który wspomaga regenerację komórek skóry i zapewnia ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Cukry Oligo, które zapewniają ręczne złuszczanie naskórka, dzięki czemu skóra staje się miękka i gładka. Czysty Plankton Termalny, który regeneruje komórki i wygładza skórę.

Dodatkowo w składzie znajdziesz:

    Glicerynę dla identycznego dla skóry nawilżenia. Hialuronian sodu, który wiąże się z wodą, aby spłycić linie i zmarszczki, zapewniając jednocześnie nawilżenie. Witaminę E zapewniającą ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum Plusy i minusy

Zalety serum Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum

    Opinie na temat Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum, które widzieliśmy, są głównie pozytywne, a większość klientów komentuje, jak zapewnia doskonały poziom nawilżenia i zdrowy blask. Dozownik z pompką sprawi, że składniki będą stabilne i skuteczne.

Wady Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum

    Jest drogie. Formuła Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum zawiera sporą ilość alkoholu, który może być zarówno wysuszający, jak i drażniący.

Gdzie kupić

Serum Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum można kupić online na stronie internetowej Biotherm i u kilku innych sprzedawców detalicznych. Pompka o pojemności ½ uncji kosztuje 64$.

Wnioski

Jeśli natkniesz się na szansę, aby spróbować Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum za darmo, poszedłbym na to. Jeśli jednak musisz zapłacić 64$ od razu po zakupie, powiedziałabym, że prawdopodobnie nie jest to tego warte.

Czy stosowałaś już Biotherm Source Therapie 7 Skin Perfection Catalyzing Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel