Wypróbuj te 5 DIY Anti-Aging Serum Recipes, aby spowolnić oznaki starzenia się wraz z rewitalizacją skóry z niezbędnymi składnikami odżywczymi, jak również!

Poniżej anti-aging receptur serum da Ci gładką skórę, mniej zmarszczek dostosować cerę i zapobiega drobne linie poprzez zwiększenie poziomu kolagenu w organizmie, dzięki jego składników odżywczych wzbogacony.

Receptury na serum przeciwstarzeniowe

Aby spowolnić oznaki starzenia się, spróbuj poniższych domowych receptur serum przeciwstarzeniowe!

1. Anti-Aging Serum do twarzy Przepis

Wypróbuj ten bogaty w olejki eteryczne przepis na serum, aby uzyskać świetlistą, promienną i pozbawioną oznak starzenia się skórę!

Materiały

  • Cztery łyżki oleju jojobaDwie łyżki oleju z nasion dzikiej róży1/2 łyżeczki witaminy EFCztery krople olejku eterycznego z frankincenseCztery krople olejku eterycznego z mirrySześć kropli olejku eterycznego z lawendyCztery krople olejku eterycznego z paczuliJedna szklana buteleczka z kroplomierzem o pojemności 4 uncjiMały lejekMiska do mieszania

Instrukcje

  1. Umieść olejki eteryczne z paczuli, lawendy, jojoby, dzikiej róży, kadzidła i mirry wraz z witaminą E w misce do mieszania i wymieszaj wszystkie składniki prawidłowo. Teraz wlać upłynnioną mieszaninę do butelki z kroplomierzem z pomocą małego lejka i jiggle go ponownie.

2. Anti-Oxidants Rich Anti-Aging Serum Recipe

To serum ma geranium i rozmaryn olejki eteryczne o właściwościach przeciwutleniających, które dają relaksujący zapach i zmniejsza drobne linie i zmarszczki, jak również.

Materiały eksploatacyjne

  • Jedna uncja oleju kokosowegoCztery krople olejku eterycznego z lawendyCztery krople olejku eterycznego z geraniumDwie krople olejku eterycznego z rozmarynuJedna butelka z kroplomierzemMiskaMały lejek

Instrukcje3. Kolagen Booster Anti-Aging Serum Przepis

Wypróbuj ten przepis, aby poprawić elastyczność skóry poprzez zwiększenie produkcji kolagenu i walki z wolnymi rodnikami, aby zminimalizować oznaki przedwczesnego starzenia się.

Materiały eksploatacyjne

  • Dwie łyżki stołowe żelu aloesowegoDwie łyżki stołowe organicznego oleju kokosowegoDziesięć kropli eterycznego olejku lawendowegoCztery krople eterycznego olejku cytrynowegoTrzy uncjowa butelka serumJeden mały lejekMlekser

Instrukcje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

  1. Połącz dwie łyżki każdego żelu aloesowego i oleju kokosowego, wraz z dziesięcioma kroplami lawendy i czterema kroplami olejku cytrynowego w blenderze i mieszaj przez 3-4 minuty.Teraz, wlać mieszaninę do pustej butelki serum z pomocą małego lejka.

4. Serum odnawiające komórki Przepis

Wzbogacony o odmładzające skórę korzyści skwalan z oliwek i olej z wiesiołka, ten przepis serum jest najlepszy dla Twojego starzenia się wygląd.

Materiały

  • 2,5 uncji skwalanu z oliwek1/2 uncji oleju z wiesiołka2 łyżeczki oleju z awokado8 kropli olejku eterycznego Neroli4 uncje buteleczki z kroplomierzemMały lejekMiska

Instrukcje

  1. Wymieszać 2,5 uncji skwalanu z oliwek, 1/2 uncji wiesiołka i dwie łyżeczki oleju z awokado wraz z olejkiem eterycznym neroli w misce do mieszania i mieszać je przez 2-3 minuty.Wlać mieszaninę do butelki z kroplomierzem za pomocą małego lejka. Wstrząsnąć go dobrze przed użyciem.

5. Anti-Aging Serum Przepis

Ten przepis ma dobroć nasion dzikiej róży, ogórecznik, i olej z nasion malin wraz z olejkiem eterycznym z nasion marchwi, który walczy z wolnymi rodnikami i poprawia elastyczność skóry, zmniejszając w ten sposób oznaki starzenia.

Materiały eksploatacyjne

  • Cztery uncje oleju z nasion dzikiej różyTrzy łyżki oleju z ogórecznikaTrzy łyżki oleju z nasion moringiJedna łyżka oleju z pestek malinOsiem kropli witaminy E20 kropli olejku eterycznego z nasion marchwiButelka z kroplomierzem o pojemności 5 uncjiMiska do mieszaniaJeden mały lejek

Instrukcje

  1. Weź wszystkie powyższe składniki do miski do mieszania i mieszać je przez około 2-3 minuty.Opróżnić płyn do butelki z kroplomierzem z pomocą małego lejka. Teraz, to przeciwstarzeniowe serum jest gotowy do zastosowania.

Jak stosować Aby wypróbować powyższe najlepsze przeciwzmarszczkowe serum receptur, najpierw umyj twarz, a następnie wlać ten płyn na rękę i masować go na całej powierzchni skóry regularnie, dwa razy dziennie, aby czerpać korzyści.

Powyższe domowe przepisy na serum przeciwstarzeniowe nie mają żadnych szkodliwych dodatków i na pewno dadzą Ci skórę wolną od starzenia się!