Aquasource Nuit Galaretka nawilżająca o wysokiej gęstości

Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly firmy Biotherm to przełomowa formuła zapewniająca doskonałe nawilżenie, którego potrzebują wszystkie rodzaje skóry, aby wyglądać, czuć się i starzeć jak najlepiej. Unikalna żelowa konsystencja staje się niczym balsam, kiedy nakładasz ją na skórę. Wnika głęboko w warstwy skóry, gdzie jest najbardziej potrzebny.

Biotherm twierdzi, że nasza skóra traci 4 razy więcej wody w ciągu nocy niż w ciągu dnia. Jeśli to prawda, to nie ma wątpliwości, że naprawdę potrzebujesz tego dodatkowego nawilżenia. I oczywiście, kolejnym pytaniem jest, czy Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly jest produktem, który Ci to zapewni. Sprawdzimy składniki i co ludzie, którzy go używali mają do powiedzenia. I damy Ci znać, gdzie wylądujemy w końcu.

Aquasource Nuit Galaretka nawilżająca o wysokiej gęstości Składniki i ich działanie

Biotherm jest dość pomocny w wyjaśnianiu korzyści płynących z kluczowych składników formuły Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly:

    P. Antarctica Extract to mikroorganizm, który może przetrwać w lodowcowych wodach Antarktydy dzięki swojej niesamowitej zdolności do zatrzymywania wody. Jest to jeden z kluczowych sposobów, dzięki którym Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly tak dobrze przyciąga i zatrzymuje wodę. Mannoza jest ekstraktem z cukru, który również przyciąga i wiąże się z wodą oraz stymuluje regenerację komórek skóry. Woda Komórkowa z Planktonu Termalnego jest bogata w składniki odżywcze, które pomagają zapobiegać utracie wilgoci przez skórę.

Zaokrąglając formułę są niektóre bardziej znane składniki, takie jak:

    Gliceryna dla identycznego ze skórą nawilżenia. Kwas salicylowy do głębokiego złuszczania porów.

Instrukcja stosowania: Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly należy nakładać na oczyszczoną skórę twarzy codziennie wieczorem, delikatnie nakładając obiema dłońmi, zaczynając od konturu policzków, a kończąc na szyi.

Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly Plusy i minusy

Zalety Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly

    Zawiera kilka bardzo nawilżających składników. Nie natknęliśmy się na wiele, ale zdecydowana większość opinii o Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly, które widzieliśmy, jest bardzo pozytywna.

Wady Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly

    Zawiera znaczną ilość alkoholu i zapachu. Brakuje mu całej masy składników przeciwstarzeniowych, które mógłby wykorzystać, aby pomóc Ci wyglądać młodziej.

Gdzie kupić

Możesz kupić Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly online przez Biotherm lub Amazon. Pompa 5o ml sprzedaje za 48 dolarów.

Wnioski

Największym czynnikiem na korzyść Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly jest wielkie recenzje. Jest to dobra wiadomość, ale nie chciałbym, aby uzyskać bardzo podekscytowany, ponieważ nie ma naprawdę bardzo wiele recenzji w ogóle. Muszę przyznać, że jestem trochę zaniepokojony o wszystkich zapachu i alkoholu, i jaki rodzaj długotrwałego efektu może mieć. W końcu, będę musiał zostawić to do Ciebie, aby określić, czy Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly jest tego wart dla Ciebie.

Czy stosowałaś Aquasource Nuit High Density Hydrating Jelly? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel