SkinCeuticals Hydrating B5 Gel Przegląd

Właściwości i składniki żelu SkinCeuticals Hydrating B5 Gel są w gruncie rzeczy dość proste. Uzupełnia składniki odżywcze, których potrzebuje skóra, aby czuć się gładko i wyglądać młodziej. Maksymalizuje korzyści płynące z codziennego stosowania kremu nawilżającego. I jest kompatybilny z każdym rodzajem skóry.

Firma SkinCeuticals ma lojalnych zwolenników i zdobyła popularność w salonach spa i salonach kosmetycznych. Linia i ten produkt nie są tanie, ale recenzje są generalnie dość dobre, co pokazuje, że kobiety są skłonne zapłacić więcej, jeśli czują, że osiągają rezultaty.

Składniki SkinCeuticals Hydrating B5 Gel i ich działanie.

Jak już wcześniej wspomniano, składniki SkinCeuticals Hydrating B5 Gel są bardzo proste:

    Kwas hialuronowy jest naturalnym środkiem nawilżającym obecnym w skórze. Przyciąga on wodę i wiąże się z nią. W rzeczywistości jest on w stanie związać się z wodą o masie 1000 razy większej niż jego własna masa. Dodanie go miejscowo ma dwa efekty. Po pierwsze, jest to bardzo nawilżający produkt. Po drugie, zatrzymując tak wiele wody, wypełnia zmarszczki, minimalizując ich widoczność. Witamina B5 (lub kwas pantotenowy) pobudza funkcje naprawcze skóry i uzupełnia składniki odżywcze. Przygotowując tkankę skórną, przygotowuje skórę do przyjęcia maksymalnych korzyści z każdego kolejnego preparatu nawilżającego.

Lista składników uzupełniona jest o konserwant.

Zaleca się stosowanie 2 do 3 kropli SkinCeuticals Hydrating B5 Gel na całą twarz, rano i wieczorem. Firma SkinCeuticals zaleca stosowanie żelu B5 po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem, a przed nałożeniem serum z witaminą C.

Zalety i wady nawilżającego żelu B5 firmy SkinCeuticals

Musisz upewnić się, że jesteś świadoma zarówno dobrych, jak i złych aspektów tego produktu oraz każdego innego, którego zakup rozważasz.

Zalety SkinCeuticals Hydrating B5 Gel

    Jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Większość recenzji SkinCeuticals Hydrating B5 Gel jest bardzo pozytywna, a wiele z nich mówi o tym, jak bardzo nawilża skórę. Produkty SkinCeuticals są polecane przez dermatologów.

Wady SkinCeuticals Hydrating B5 Gel

    Jest drogi. Jest to dodatkowy krok oprócz regularnego stosowania kremu nawilżającego do twarzy. Mogłoby być więcej składników, aby zapewnić więcej korzyści.

Gdzie kupić

Żel SkinCeuticals Hydrating B5 Gel można znaleźć w lokalnym spa, u dermatologa lub w gabinecie kosmetycznym. Można też dokonać zakupu online. Słoik o pojemności 1 uncji kosztuje około 70 dolarów, choć udało nam się go znaleźć za mniejszą kwotę na Amazon. Chcielibyśmy jednak ostrzec, że wielu klientów było mniej niż zadowolony z produktów do pielęgnacji skóry zakupionych za pośrednictwem Amazon.

Wnioski

Jest tak wiele pozytywnych opinii na temat SkinCeuticals Hydrating B5 Gel, ale trudno nam uzasadnić potrzebę jego stosowania. Jest to dodatkowy krok przed Twoim przeciwstarzeniowym kremem nawilżającym i nie wydaje się, aby twierdził, że robi wiele. Ale nie musi być coś do niego dla wszystkich tych kobiet, aby być skłonni wydać poważne pieniądze, aby go używać. Biorąc to wszystko pod uwagę, jeśli masz pieniądze, to kim jesteśmy, aby Ci je odradzać?

Czy stosowałaś już nawilżający żel B5 firmy SkinCeuticals? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel