SkinCeuticals C E Ferulic - przegląd produktów

Jeśli jest coś, z czego słynie firma SkinCeuticals, to są to antyoksydanty. Te chroniące skórę związki od wielu lat stanowią główny przedmiot zainteresowania firmy. Przełomowe badania, patenty i dziesiątki recenzowanych badań dają klientom pewność, że ci ludzie wiedzą, co robią, jeśli chodzi o produkty, które mogą chronić Twoją skórę przed uszkodzeniami powodowanymi przez słońce i wpływ środowiska. Dlatego właśnie poświęcamy trochę czasu, aby przyjrzeć się serum SkinCeuticals C E Ferulic.

W 2009 roku serum SkinCeuticals C E Ferulic zdobyło nagrodę Allure Best of Beauty w kategorii produktów przeciwstarzeniowych. Jego bogata w antyoksydanty formuła zapewnia prawdziwą ochronę przed fotostarzeniem i uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Stymuluje również produkcję kolagenu, zwiększając jędrność skóry, dzięki czemu zmniejsza się liczba zmarszczek.

Składniki preparatu SkinCeuticals C E Ferulic i ich działanie

SkinCeuticals C E Ferulic to przede wszystkim formuła antyoksydacyjna. Wszystkie trzy kluczowe składniki są uważane za jedne z najpotężniejszych przeciwutleniaczy, jakie mamy:

    15% Kwas L-askorbinowy jest aktywną formą witaminy C, która neutralizuje wolne rodniki powstałe w wyniku szkód wyrządzonych przez środowisko i pobudza Twoją skórę do produkcji większej ilości kolagenu. Kolagen jest tym, co sprawia, że skóra wygląda młodo. Wraz z wiekiem tracimy zdolność do jego wytwarzania w wystarczającej ilości. Ta silnie działająca forma witaminy C pomaga to zmienić. 1% Alfa Tokoferol jest aktywną formą witaminy E, która również neutralizuje wolne rodniki oraz pomaga łagodzić i leczyć uszkodzoną słońcem skórę. 0,5% kwas ferulowy to antyoksydant pochodzenia roślinnego, który jest dość nowy na scenie. Wstępne badania są zachęcające. Odkryto, że neutralizuje on wolne rodniki, podobnie jak pozostałe, a także hamuje melanogenezę spowodowaną działaniem słońca.

Powinnaś nałożyć 4 lub 5 kropli na całą twarz i szyję rano, po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry. Następnie zawsze stosuj krem z filtrem przeciwsłonecznym, ponieważ połączenie SkinCeuticals C E Ferulic z filtrem przeciwsłonecznym jest trudne do pobicia, jeśli chodzi o ochronę przeciwsłoneczną.

SkinCeuticals C E Ferulic Plusy i minusy

Zalety produktu SkinCeuticals C E Ferulic

    Zawiera silne przeciwutleniacze, których skóra potrzebuje w odpowiednim pH, aby były skuteczne. Jest polecany przez dermatologów i innych specjalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry. Niewielka ilość wystarcza na długo.

Wady SkinCeuticals C E Ferulic

    Jest drogi. Mechanizm zakraplacza do oczu może powodować szybsze utlenianie się produktu niż powinien. Wiele recenzji SkinCeuticals C E Ferulic wspomina o nieprzyjemnym zapachu. Niektórzy klienci twierdzą, że jest lepki i powoduje podrażnienia i wypryski.

Gdzie kupić

SkinCeuticals C E Ferulic jest polecany i sprzedawany przez wielu dermatologów i spa. Istnieje również wiele źródeł online. Butelka o pojemności 1 uncji ma cenę katalogową $146. Można go znaleźć za mniej, ale będziesz chciał być ostrożny, że partia dostajesz nie jest zbyt stary. Serum zmieni kolor na pomarańczowy, gdy się utlenia. SkinCeuticals twierdzi, że nadal działa po zmianie koloru, ale nie sądzę, że chciałbyś kupić go w ten sposób.

Wnioski

Nie ma wątpliwości, że SkinCeuticals C E Ferulic to silne serum antyoksydacyjne, które pomaga zwalczać uszkodzenia, jakie słońce może wyrządzić Twojej skórze. Pytanie jednak, które musisz sobie zadać, to czy jest ono tego warte. Przede wszystkim, jest drogie. Do tego dochodzi mnóstwo skarg na to, że brzydko pachnie, klei się i powoduje wypryski (w niektórych przypadkach poważne). Jeśli Twój dermatolog go poleca i używasz go pod jego lub jej opieką, może być naprawdę pomocny. W przeciwnym razie sądzimy, że lepiej będzie poszukać czegoś, co ma wszystkie zalety SkinCeuticals C E Ferulic i żadnych potencjalnych wad.

Czy stosowaliście już SkinCeuticals C E Ferulic? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: CE Ferulic powoduje u mnie wypryski. Czego mogę użyć zamiast niego? -Janice

P: Mam 70 lat, jestem w świetnej formie i zawsze dbałam o swoją skórę. Przez ostatnie 16 lat używałam kosmetyków Jakare. Myślę, że teraz mogę potrzebować czegoś lepszego. Nigdy nie miałam "przerw", a moja skóra jest normalna. Jestem zadowolona ze swojej skóry, ale zastanawiam się, czy nie mogłabym osiągnąć lepszych rezultatów, stosując odpowiednie formuły. Anna

By Rachel Vrabel