Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum Przegląd

Obietnice Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum są śmiałe i ekscytujące. Zawiera składniki klasy iniekcyjnej, dzięki którym Twoja twarz będzie wyglądała na bardziej jędrną i podniesioną, co może rywalizować z efektami uzyskanymi dzięki botoksowi lub innym wypełniaczom skórnym.

Sprawia, że skóra wygląda na bardziej jędrną i podniesioną natychmiast, a ponadto zawiera składniki, które zapewniają rzeczywistą poprawę stanu skóry w miarę upływu czasu. Jeśli to wszystko jest prawdą, to jest to naprawdę przełomowe.

Problem z wielkimi, chełpliwymi deklaracjami polega jednak na tym, że oczekiwania klientów są bardzo wysokie, a jeśli nie spełnisz tych obietnic, masz na rękach całkiem rozczarowanych konsumentów. Jak więc radzi sobie Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum?

Cóż, w badaniu opinii konsumentów (Avon zleca kobietom stosowanie serum, a następnie pyta je o zdanie), 93% kobiet stwierdziło, że zauważyły bardziej podniesioną skórę pod każdym kątem, a 97% stwierdziło, że wygląd zwiotczałej skóry uległ poprawie.

A kiedy szukaliśmy opinii o Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum wśród klientów, znaleźliśmy wiele pozytywnych komentarzy.

Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum - składniki i ich działanie

Jeśli spojrzysz przez przezroczystą szklaną butelkę, zobaczysz perełki Pro-Firming Beads. Są one wypełnione Argininą, która zwiększa produkcję kolagenu w skórze, aby ujędrnić i wzmocnić strukturę łączną skóry.

Żelowa część serum o działaniu antygrawitacyjnym zawiera PVP, polimer, który napina skórę w kontakcie z nią. Formuła zawiera również 5% kwas glikolowy, który zapewnia skórze złuszczanie niezbędne do odsłonięcia nowej, świeżej skóry.

To tyle, jeśli chodzi o składniki przeciwstarzeniowe, a PVP zapewnia tak naprawdę tylko tymczasowy efekt. Arginina i kwas glikolowy są dobre, ale gdzie są peptydy i antyoksydanty?

Instrukcje użytkowania są do stosowania na twarz każdej nocy po oczyszczeniu. Wspomniano, że jeśli wystąpią podrażnienia, należy używać go mniej i odczekać 15 minut po oczyszczeniu przed nałożeniem.

Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum Plusy i minusy

Zalety Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum

    Zawiera substancje napinające skórę. Wykorzystuje kwas glikolowy o odpowiednim poziomie pH, aby był skuteczny. Istnieje wiele opinii Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum od zadowolonych klientów.

Wady Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum

    Brakuje w nim całych kategorii składników przeciwstarzeniowych. Jest drogie. Oczekuje rezultatów podobnych do botoksu, których nie może osiągnąć.

Gdzie kupić Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum?

Możesz kupić Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum online lub za pośrednictwem przedstawiciela Avon. Pompa 1 uncji kosztuje 39,99 dolarów.

Wniosek

Musisz być ostrożny z produktami, które twierdzą, że podnieść i dokręcić zwiotczałej skóry. Istnieją takie, w tym Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum, które zawierają składniki tworzące film, które tymczasowo napinają skórę.

To może Ci służyć, ale jest to raczej efekt tymczasowy. Chociaż lubimy glikol i argininę jako składniki przeciwstarzeniowe, uważamy, że na liście składników brakuje ich zbyt wiele w innych obszarach działania przeciwstarzeniowego.

Czy stosowałaś Avon Anew Clinical Lift & Firm Pro Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel