Isomers Serum złuszczające do codziennego użytku - przegląd

Zapytaj dowolnego specjalistę od pielęgnacji skóry, jakie są trzy najważniejsze rzeczy, które należy robić, aby skóra była zdrowa. Założę się, że na liście każdego z nich pojawi się złuszczanie. Nie da się przecenić pozytywnych efektów, jakie złuszczanie może przynieść wszystkim rodzajom skóry. Istnieją dwa rodzaje złuszczania. Złuszczanie manualne polega na zastosowaniu granulek lub innego rodzaju szorstkich elementów, które ręcznie usuwają zewnętrzne warstwy martwego naskórka. Złuszczanie chemiczne wykorzystuje kwasy AHA lub BHA, aby usunąć ten sam martwy naskórek. To, który z nich wybierzesz, zależy od Twoich preferencji.

Serum złuszczające Isomers Daily Exfoliating Serum to chemiczne serum złuszczające, które wykorzystuje zarówno kwasy AHA jak i BHA. Stosując je każdego dnia, usuwasz matową, pozbawioną życia zewnętrzną warstwę martwej skóry. W ten sposób udrażniasz zatkane pory, pozbywasz się matowości i drobnych zmarszczek, a Twoja skóra staje się pulchna, gładka i niewiarygodnie miękka. Przygotowuje również skórę do przyjęcia kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Składniki i sposób działania Isomers Daily Exfoliating Serum

Chemiczne produkty złuszczające mają na ogół dość prostą formułę, choć istnieje kilka absolutnie niezbędnych czynników. Isomers Daily Exfoliating Serum wykorzystuje kwas glikolowy jako swój podstawowy składnik. Jest on obecny w stężeniu pomiędzy 8% a 10%, co stanowi skuteczny poziom. Kwas glikolowy jest kwasem AHA, więc świetnie radzi sobie z usuwaniem warstwy wierzchniej. Jako drugi składnik złuszczający, Isomers Daily Exfoliating Serum zawiera kwas salicylowy, który jest kwasem BHA. W związku z tym wnika on głębiej w pory, pozostawiając je czyste i niezatkane.

Praktycznie jedyną rzeczą, która ma znaczenie w przypadku produktów do chemicznego złuszczania naskórka jest poziom pH, który pozwoli im być skutecznymi. Na szczęście, Isomers Daily Exfoliating Serum ma odpowiedni poziom pH, więc nie ma się czym martwić. Sądząc wyłącznie po formule, Isomers Daily Exfoliating Serum powinno robić to, co mówi, że robi.

Jeśli chodzi o stosowanie, Isomers Daily Exfoliating Serum jest przeznaczone do stosowania raz dziennie, najlepiej na noc. Po oczyszczeniu skóry, użyj wacika, aby nałożyć serum na całą twarz i szyję. Pozwól mu się wchłonąć przed kontynuowaniem reszty rutynowych czynności. Możesz również stosować go rano, ale będziesz musiała spłukać go po kilku minutach, ponieważ sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej wrażliwa na promienie słoneczne.

Isomers Daily Exfoliating Serum Plusy i minusy

Zaczynając od tego, co wydaje się być skuteczną formułą, możemy przejść do tego, co jeszcze może być dobre lub złe o produkcie.

Zalety Isomers Daily Exfoliating Serum

    Zawiera skuteczne składniki. Wykorzystuje zarówno powierzchniowe, jak i głębsze metody złuszczania. Istnieją tony Isomers Daily Exfoliating Serum opinie od klientów, którzy mówią, że pozostawia ich skóra wygląda i czuje się miękka i gładka. Jest w przystępnej cenie.

Wady Isomers Daily Exfoliating Serum

    Niektórzy twierdzą, że jest lepkie. Inni twierdzą, że jest tłuste. Kilku recenzentów stwierdziło, że podrażnia ich skórę, więc możesz chcieć używać go rzadziej niż codziennie.

Gdzie kupić

Możesz kupić Isomers Daily Exfoliating Serum albo online albo przez kanał zakupów domowych, ShopNBC. 2 uncji butelka sprzedaje za 30 dolarów.

Wnioski

Używanie Isomers Daily Exfoliating Serum to świetny sposób na dodanie bardzo ważnego kroku jakim jest złuszczanie naskórka do codziennej rutyny pielęgnacyjnej, szczególnie jeśli masz skórę normalną i suchą.

Czy stosowałaś już Codzienne Serum Złuszczające Isomers? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel