Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Serum do twarzy Przegląd

Serum do twarzy to jeden z najpopularniejszych produktów do pielęgnacji przeciwstarzeniowej, co moim zdaniem ma sens. Są to skoncentrowane systemy dostarczania składników, które wnikają dokładnie tam, gdzie są potrzebne, aby zmienić wygląd, samopoczucie, koloryt i strukturę Twojej skóry. Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum jest jednym z takich preparatów. Jego deklarowanym celem jest zwalczanie oznak starzenia się skóry poprzez przywrócenie jej młodzieńczego kolorytu, struktury i blasku.

Epicuren Discovery to linia oferowana głównie przez lekarzy, kosmetyczki i uzdrowiska. Jest ona nieco popularna w Hollywood, gdzie gwiazdy regularnie odwiedzają specjalistów od pielęgnacji skóry i próbują wszystkich najnowszych przełomowych rozwiązań. Oczywiście w dzisiejszych czasach, kiedy wszystko jest dostępne online, ekskluzywność to już przeszłość. My, zwykli ludzie, mamy dostęp do prawie wszystkiego, w tym do Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum. Pytanie brzmi, czy chcemy je mieć?

Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Serum do twarzy - składniki i ich działanie

Ponieważ Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum "ma" być sprzedawane przez lekarzy i profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją skóry, informacje, które możemy znaleźć w sieci są trochę niejasne. Oczekuje się, że korzyści i składniki zostaną omówione z Twoim profesjonalnym dostawcą. Udało nam się jednak znaleźć listę składników, a oto najważniejsze z nich:

    Mleczan sodu, który zapewnia delikatne złuszczanie skóry. Witamina E zapewnia ochronę antyoksydacyjną przed szkodliwym działaniem środowiska i słońca. Witamina C zapewnia ochronę antyoksydacyjną, generowanie komórek skóry oraz rozjaśnianie i rozświetlanie skóry. Kwas alfa liponowy dla ochrony antyoksydacyjnej i ukojenia skóry. Palmitynian retinylu stymuluje wzrost nowych komórek. Ekstrakt z liści borówki brusznicy rozjaśnia i rozświetla skórę. Aminokwasy, które pomagają naprawić strukturę podporową skóry, zwiększając jej jędrność.

Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum należy nakładać na skórę po oczyszczeniu, a przed nałożeniem kremu nawilżającego.

Zalety i wady Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Serum do twarzy

Zalety Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum

    Zawiera kilka dobrych składników przeciwstarzeniowych, w tym antyoksydanty i aminokwasy. Jest dostarczany w butelce z pompką, która utrzyma skuteczność składników aktywnych. Istnieje kilka pozytywnych recenzji Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum, większość z nich komentuje promienny blask, który otrzymują od niego.

Wady Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Serum do twarzy

    To jest drogie. Nie jest szczególnie nawilżające, więc trzeba będzie użyć kremu nawilżającego, jak również.

Gdzie kupić

Serum do twarzy Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega można kupić u dermatologów i innych specjalistów zajmujących się pielęgnacją skóry. Jest ono również dostępne online. Pompka o pojemności 1 uncji kosztuje 79 dolarów.

Wnioski

Tak długo, jak nie szukasz nawilżenia, Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum jest dobrym zabiegiem dla skóry, która chce czuć się jędrna, napięta, pozbawiona porów i promienna. Jest trochę za drogie, ale jeśli masz je w zapasie, powiedziałabym, że Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Facial Serum jest tego warte.

Czy stosowałaś już Epicuren Discovery Alpha Lipoic Omega Serum do twarzy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel