Chanel Purete Ideale Serum Intensywnie Odmładzający Kompleks Do Skóry

Trudno pomyśleć o Chanel inaczej niż jako o marce z najwyższej półki. Ale taki jest świat mody, który różni się od świata pielęgnacji skóry. Istnieją różne standardy high-end w dziedzinie pielęgnacji skóry. (Pomyśl o La Mer, La Prairie, Estee Lauder). Chanel produkuje jednak kosmetyki do pielęgnacji skóry, a niektórym z nich warto się przyjrzeć. Dziś zastanowimy się, czy jest tak w przypadku Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex.

Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex przeznaczony jest dla osób, których skóra produkuje nadmierną ilość sebum. W tłumaczeniu - jest to serum udoskonalające dla osób z cerą tłustą i/lub trądzikową. Kontroluje produkcję sebum, a jednocześnie nadaje skórze gładkie, matowe wykończenie, idealne samo lub pod makijaż. Jak możecie sobie wyobrazić, produkt od Chanel nie jest tani. Na domiar złego, opinie o nim nie są zbyt pochlebne. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się bliżej.

Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex - składniki i ich działanie

Chanel nie ujawnia dokładnie swojej listy składników, ale udało nam się znaleźć informacje z wiarygodnego źródła. Formuła zawiera:

    Oczar wirginijski i alkohol zapewniają dużą część kontroli nad olejkami. Działają, ale oba są dość wysuszające i potencjalnie szkodliwe dla skóry, więc byłabym z nimi ostrożna. Gliceryna zapewnia skórze identyczne jak skóra nawilżenie. Niacynamid chroni barierę wilgoci skóry. Kwas salicylowy głęboko złuszcza naskórek i pomaga oczyścić pory. Glukonian cynku pomaga kontrolować wydzielanie sebum. Witamina E zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Morski ekstrakt bio stymuluje produkcję beta-defensyn, które są naturalnymi antybiotykami skóry. To pomaga zrównoważyć zdrowe i niezdrowe bakterie.

Instrukcje są do stosowania Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex na twarz rano po oczyszczeniu. Możesz użyć kremu nawilżającego nad nim, jeśli potrzebujesz. Dla niektórych, ten produkt zapewnia wystarczające nawilżenie sam w sobie.

Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex Plusy i minusy

Zalety Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex

    Znaleźliśmy wiele opinii od klientów, którzy uwielbiają to serum i twierdzą, że naprawdę kontroluje ono olejki. Jest dostępny w domach towarowych, więc możesz wypróbować go przed zakupem i uzyskać porady dotyczące produktów, których powinnaś używać.

Wady Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex

    To jest drogie. Istnieje ogromna ilość recenzji Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex od klientów, którzy twierdzą, że pokrył ich twarze zaskórnikami i trądzikiem torbielowatym. Zawiera dużo alkoholu, który jest zarówno wysuszający, jak i szkodliwy dla skóry.

Gdzie kupić

Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex można kupić w domach towarowych, takich jak Nordstrom, a także online. Pompa 1 uncji sprzedaje za 75 dolarów.

Wniosek

Przy tak wielu prawdziwie negatywnych historiach o horrendalnych wybuchach, nie widzimy żadnej potrzeby, aby spróbować Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex. Oczywiście jest coś w tej formule, co nie zgadza się z ludźmi - wystarczająco dużo ludzi, abyś usiadła i zwróciła na to uwagę. Słyszeliśmy nawet, że produkt ten może zostać wycofany z rynku, więc wydaje mi się, że do Chanel dotarła ta wiadomość.

Czy stosowałaś już Chanel Purete Ideale Serum Intense Refining Skin Complex? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie z tego artykułu.

By Rachel Vrabel