Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate - przegląd produktów

Większość produktów do pielęgnacji skóry, które recenzujemy, to po prostu pielęgnacja skóry. Choć mogą one natychmiastowo poprawić Twój wygląd, ich główne korzyści są widoczne po dłuższym czasie, przy długotrwałym stosowaniu. Istnieją jednak wyjątki. Najbardziej znaczącym z nich może być natychmiastowa linia plumpers, jak Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate. Produkty te twierdzą, że są w stanie natychmiastowo zrelaksować wygląd drobnych i głębszych zmarszczek, coś w rodzaju botoksu bez zastrzyków.

Jest wiele dyskusji na temat tego, czy te produkty działają, czy nie, a ja ostatecznie zdecydowałam, że odpowiedź brzmi "tak jakby" i "to zależy". Pozwól mi wyjaśnić. One w pewnym sensie działają w tym, że jeśli nie oczekujesz cudów, możesz nie być rozczarowany. Ale jeśli myślisz, że jesteś rzeczywiście będzie uzyskać wygląd iniekcji bez zastrzyku, na pewno będzie. I to zależy, bo nawet biorąc pod uwagę, że te produkty nie są cudotwórcami, niektóre z nich działają lepiej niż inne.

Mając to wszystko na uwadze, jesteśmy biorąc spojrzenie na Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate dzisiaj, aby zobaczyć, jak to stosy się.

Składniki Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate i ich działanie

Głównym składnikiem rozluźniającym zmarszczki w Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate jest Argireline. Znana również jako AcetylHexapeptide, Argireline jest peptydem, który ma na celu relaksację mięśni twarzy (jak Botox). Kiedy mięśnie twarzy są rozluźnione, nie tworzysz (ani nie wyrażasz) tych linii ekspresji.

Formuła Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate ma silikonową bazę, która sprawia, że jest śliska w dotyku. Inne składniki nawilżające i wypełniające to:

    Gliceryna Hialuronian sodu (najlepsza forma kwasu hialuronowego do stosowania miejscowego) Masło Shea

Następnie formuła uwzględnia ochronę bariery wilgoci w postaci ceramidów i fosfolipidów, odmłodzenie komórek skóry w postaci palmitynianu retinylu oraz ochronę antyoksydacyjną w postaci witamin C i E.

Koncentrat Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate należy nakładać bezpośrednio na linie i zmarszczki według własnego uznania. Jest dostarczany w wąskim aplikatorze w kształcie długopisu dla łatwego użycia.

Zalety i wady Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate

Zalety Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate

    Jest łatwy w aplikacji. Zawiera szereg zdrowych dla skóry składników.

Wady Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate

    Jest drogi. Zawiera substancje zapachowe, które mogą podrażniać skórę, zwłaszcza wokół oczu. Wiele opinii o Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate jest mniej niż świetna, powołując się na takie obawy, jak to, że jest drażniący i że po prostu nie działa.

Gdzie kupić

Możesz znaleźć Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate w domach towarowych, jak również online. Najczęstszym punktem cenowym, który widzieliśmy było około 65 dolarów za ½ uncji aplikatora.

Wnioski

Z głównie negatywne recenzje, nie polecam wychodzić i spędzić 65 dolarów na Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate. Jeśli jesteś zainteresowany (i naprawdę kto nie chce znaleźć miejscową alternatywę Botox, który działa), moja sugestia jest, że starają się uzyskać próbkę lub spróbować testera w domu towarowym Elizabeth Arden licznik. W ten sposób, będziesz miał całkiem dobry pomysł, jak dobrze to działa dla Ciebie, zanim wydasz jakiekolwiek pieniądze.

Czy używałeś Ceramide Plump Perfect Targeted Line Concentrate? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel