Przeczytaj ten szczegółowy przewodnik, aby dowiedzieć się jak rozjaśnić włosy za pomocą nadtlenku wodoru i sody oczyszczonej natychmiast i bezproblemowo w swoim domu!

Co to jest wybielanie włosów?

Rozjaśnianie włosów to nie tylko popularny trend w branży mody, ale także wymóg zwykłych ludzi. Każdy roztwór rozjaśniający zawiera środek alkaliczny, który otwiera najbardziej zewnętrzną warstwę łodygi włosa, aby zrobić miejsce dla środka utleniającego, który przenika do kory włosa, utleniając naturalny pigment odpowiedzialny za kolor zwany melaniną, co daje pożądane rozjaśnione pasma.

Co rozjaśniacz robi z włosami?

makijaż

Rozjaśniacz nadaje włosom nowy, odświeżający wygląd, a także pozbywa się niechcianych odcieni poprzez rozjaśnianie pasm. Ciągłe stosowanie rozjaśniacza spowoduje uszkodzenie pasm, więc aby uniknąć takich warunków, należy podjąć odpowiednie środki ostrożności podczas stosowania produktów do rozjaśniania.

Jak wybielić włosy nadtlenkiem wodoru i sodą oczyszczoną?

Wypróbuj połączenie sody oczyszczonej z nadtlenkiem wodoru, aby naturalnie rozjaśnić włosy w domu. Zanim zastosujesz poniższą metodę, najpierw przetestuj ją na niewidocznych włosach.

Materiały eksploatacyjne

  • Sześć łyżek nadtlenku wodoruDwie filiżanki sody oczyszczonejStary podkoszulekMiska niemetalowaFolia aluminiowaCztery spinki do włosówOgrzewany ręcznikRękawiczkiMała plastikowa szpatułkaSzczotka do wybielania

Instrukcje

  1. Przed użyciem tej aplikacji, po pierwsze, umyć włosy z chemicznie wolne, szampon organiczny, a następnie odżywkę do włosów. Po oczyszczeniu pasm, nie używaj żadnych produktów do pielęgnacji włosów i uniknąć procesu ogrzewania, jak również.Dodaj sześć łyżek stołowych nadtlenku wodoru wraz z dwoma filiżankami sody oczyszczonej do niemetalowej miski do mieszania i wymieszać je dobrze z pomocą plastikowej szpatułki przez około 1-2 minuty.Przede wszystkim, nosić starą koszulkę, więc mieszanina nie wpłynie na ubrania i umieścić na rękawiczki do rąk, jak również.Teraz podzielić włosy na cztery równe części przez klipsy i umieścić folię pod pasmami.Następnie zastosować mieszaninę od korzeni w kierunku końców za pomocą pędzla wybielacza i owinąć każdą sekcję z folii.Po zastosowaniu tego rozwiązania do pożądanych pasm, przykryć głowę z podgrzewanym ręcznikiem. Pozostawić na 35-45 minut, a następnie spłukać włosy wodą, a następnie odżywkę i wysuszyć je na powietrzu.

Wypróbowując powyższą metodę, możesz uzyskać następujące odcienie włosów:

  • Jasnobrązowe włosy zamieniają się w blond.Ciemniejsze brązy zamieniają się w złoty brąz.Ciemny lub czerwonawy brąz z czarnych włosów.Średnio brązowe włosy zamieniające się w jasnobrązowe.Jaśniejszy blond z blond włosów.

Jak rozjaśnić włosy nadtlenkiem wodoru?

Jeśli soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) nie jest dostępny w swojej spiżarni, to można również zastosować nadtlenek wodoru wyłącznie do leczenia wybielania włosów!

Materiały eksploatacyjne

  • Nadtlenek wodoruWodaStara koszulaMiseczka niemetalowaFolia aluminiowaCztery spinki do włosówPodgrzewany ręcznikRękawiczki ochronnePlastikowa łyżkaKulki bawełniane

Instrukcje

  1. Oczyść włosy organicznym szamponem i użyj odżywki jak zwykle. Pozostawić na kilka minut do wyschnięcia na powietrzu! Dodaj nadtlenek wodoru i wodę do miski w stosunku 1:1 i połączyć je prawidłowo za pomocą łyżki, a następnie umieścić na starą koszulę i nosić rękawiczki, jak również, aby uniknąć jakichkolwiek mishaps.Teraz podzielić włosy na sekcje, jak na ich objętości z pomocą klipów.Umieść folie aluminiowe pod pasmami, a następnie zastosować tę mieszaninę delikatnie na włosach, obejmując je.Po zakończeniu procesu wybielania, przykryć włosy ciepłym ręcznikiem i pozostawić na 30-40 minut.Teraz umyć pasma szamponem, a następnie odżywką, jak zwykle.

Uwaga:

  • Nadtlenek wodoru jest nieszkodliwe, jednak trzeba być ostrożnym podczas korzystania z niego do wybielania włosów, ponieważ jego stosowanie może spowodować podrażnienie skóry i uszkodzenia włosów, jak również.Zawsze używaj stężenia 3% nadtlenku wodoru, aby rozjaśnić swoje pasma, ponieważ nie będzie wywoływać żadnych szkodliwych skutków.

Próbując powyższej metody wybielania włosów, otrzymasz pożądane jaśniejsze odcienie w krótkim czasie. Ale aby uniknąć jakichkolwiek wpadek, to lepiej odwiedzić salon na leczenie wybielania. Ciesz się!

Dowiedz się więcej na http://leczniczeolejki.pl/.