Ten post może zawierać linki partnerskie, za które bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, mogę otrzymać niewielką prowizję.

Powracam z moją drugą wakacyjną kolekcją lakierów do paznokci, składającą się wyłącznie z w 100% wolnych od okrucieństwa i wegańskich lakierów do paznokci! Jeśli nie widzieliście mojego pierwszego posta, był to temat 'Tis the Season to be Cruelty-Free!

Nie ma jeszcze nawet grudnia, a niektórzy z nas już zostali dotknięci burzą śnieżną! Zainspirowana marzeniem, by obudzić się w białe święta, przeszukałam internet, by znaleźć najpiękniejsze stylizacje inspirowane płatkami śniegu!

Chciałabym również wspomnieć, że chociaż niektórzy z nas marzą i życzą sobie białych świąt, niedźwiedzie polarne, a także inne zwierzęta i stworzenia morskie, które zależą od siedlisk lodowych, są zagrożone z powodu cieplejszego klimatu i kurczącego się poziomu lodu. Poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się więcej na ten temat od WWF.

Let It Snow!

Purity by Zoya - według strony internetowej Zoya, ten kolor można najlepiej opisać jako jasną, surową, idealnie czystą czystą biel o błyszczącym kremowym wykończeniu.

Superstar by Furless - ten lodowato chłodny kolor jest tak elegancki i dodaje odrobinę świątecznego blasku do tradycyjnego białego kremowego lakieru do paznokci.

Chillin' With My Snow-Mies by China Glaze - jeśli szukasz wzoru płatków śniegu, to połączenie białych hex glitterów i przezroczystej bazy od China Glaze jest świetnym rozwiązaniem. Uwielbiam mieszankę różnych rozmiarów brokatów!

Snow Globe by Ciaté - efekt holograficzny lub "rozbitego szkła" jest obecnie najgorętszym trendem na paznokciach i uwielbiam tę mieszankę pięknych, delikatnych posypek z holograficznych płatków od Ciatè! Nałóż je na jaśniejszy kolor, aby uzyskać efekt zimowej bieli lub skontrastuj z czymś ciemniejszym, a uzyskasz oszałamiający efekt!

Something New by Color Club - szukałam koloru, który przypominałby mi Bałwanka Mroźnego i ta wyjątkowa mieszanka białego i niebieskiego brokatu od Color Club idealnie pasuje do tego zestawienia!

Który z tych kolorów lub efektów wybrałabyś do motywu Let It Snow?


Ten post zawiera linki afiliacyjne, które, choć nie zmieniają kosztów, przynoszą mi niewielką prowizję.