Jak usunąć hickey, rodzaje, naturalne środki zaradcze, aby się go pozbyć, i więcej. Dowiedz się wszystkiego w tym szczegółowym i popartym badaniami artykule.

Co to jest hickey?

Hickey, znany również jako znak pocałunku, ugryzienie miłości, i Hickie, jest tymczasowy siniak, który zdarza się, gdy twój partner skubie na dowolnej części ciała bardzo namiętnie, w wyniku czego małe złamane żyły pod skórą, powodując zakrzepy krwi. Wygląd Hickey'a zmienia się w trakcie jego życia. Nie jest ona bolesna, ale możesz odczuwać niewielki obrzęk i stan zapalny w miejscu dotkniętym hikejem. Możesz łatwo usunąć malinkę, jeśli zastosujesz się do naszych naturalnych receptur i wskazówek.

Jak długo utrzymują się malinki?

Okres gojenia się malinki może trwać od 7 do 14 dni. Okres gojenia zależy od stopnia nasilenia miłosnego ukąszenia oraz stanu zdrowia osoby dotkniętej chorobą. Leczenie malinki jest proste i można to zrobić za pomocą domowych sposobów, niezależnie od tego czy jest ona duża czy mała. Tymczasem, można zamaskować go z różnych sztuczek.

Różne rodzaje malinek

Hickey jest rodzajem siniaka, odpowiedzialnego za przebarwienia pod skórą. W miarę gojenia się miłosnego ukąszenia, twoje ciało wchłania zakrzepłą krew. Dlatego jej wygląd zmienia się przez cały okres życia. Wiele osób uważa, że istnieją różne rodzaje hokeja. Ale, to po prostu różne etapy okresu gojenia, czyli: nowa hickey, jednodniowa hickey, fioletowa hickey, ciemnoczerwona hickey i mała hickey. Aby się ich pozbyć, zebraliśmy kilka najlepszych środków zaradczych, które można sprawdzić w dalszej części artykułu.

Najlepszy i najszybszy sposób na pozbycie się malinki - Jak usunąć malinkę

Ukąszenie miłości, jak już wiesz, może się zdarzyć w każdej części ciała. Jeśli masz jeden, nie martw się i korzystać z poniższych najlepszych i szybkich sposobów, aby pozbyć się go w krótkim czasie.

Co usuwa malinki szybko?

Spróbuj poniższych poręcznych, domowych środków, które mogą usunąć hickey szybko bez specjalnego leczenia.

1. Miętowa pasta do zębów

Oprócz czyszczenia zębów, pasta do zębów jest również skutecznym środkiem, aby zmniejszyć wygląd ukąszenia miłości. Metoda ta działa ze względu na jej działanie łagodzące ból i zdolność do zwiększenia przepływu krwi pod skórą!

Materiały eksploatacyjne

 • Pasta do zębów o smaku miętowymSzczoteczka do zębówLekka woda

Wskazówki

 1. Nałożyć odpowiednią ilość pasty do zębów na ukąszenie miłości dotkniętej części ciała i delikatnie masować go za pomocą szczoteczki do zębów przez około 2-4 minut.Pozostawić na kilka minut, aby pozwolić mu wyschnąć.Po zakończeniu, wytrzeć aplikację z letnią wodą.Powtórz tę technikę, dwa razy dziennie, aż hickey zniknie.

2. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej stymuluje przepływ krwi pod skórą, a tym samym leczy hickey w ciągu kilku dni!

Materiały

 • 4-5 kropli olejku eterycznego z mięty pieprzowej3-4 krople olejku eterycznego z lawendy2 łyżki stołowe oleju ze słodkich migdałów (do rozcieńczenia)Miska do mieszania

Wskazówki

 1. Wlać 4-5 kropli olejku eterycznego mięty pieprzowej, 3-4 krople olejku eterycznego lawendy, wraz z 2 łyżki oleju ze słodkich migdałów do miski i wymieszać je dobrze.Teraz, masować go delikatnie na obszarze dotkniętym hickey przez kilka minut.Nie stosować zbyt dużo ciśnienia, ponieważ może to pogorszyć hickey.Powtórz ten proces 4-5 razy dziennie, aby uzyskać zauważalne efekty.

3. Skórka banana, aby usunąć malinkę

Skórka banana jest bogatym źródłem witamin, składników odżywczych i właściwości przeciwzapalnych. Nałożenie jej na plasterek może przyspieszyć proces gojenia i ma również działanie łagodzące.

Zaopatrzenie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

 • Skórka od bananaCienka ściereczka

Wskazówki

 1. Rub wewnątrz skórki banana na hickey dotkniętych części ciała.Pozostawić na 25-30 minut lub do momentu, gdy skórka zamieni się brązowy.Po zakończeniu, oczyścić skórę z wilgotną szmatką.Redo ten hack, trzy razy dziennie, aby zmniejszyć wygląd ukąszenia miłości.

4. Spróbuj Chapstick

Może to zabrzmieć absurdalnie, ale chapstick może leczyć ukąszenia miłości poprzez wzmocnienie jego procesu gojenia. Ten hack działa poprzez kurczenie małych pękniętych żył wraz z poprawą przepływu krwi w obszarze objętym hickey!

Materiały

 • Jedna ChapstickKilka kostek lodu

Wskazówki

 1. Po pierwsze, pocierać kilka kostek lodu na ukąszenia miłości, aż obszar dostaje numb.Now, naciśnij chapstick na hickey z wystarczającą ilością ciśnienia (nie za dużo).Następnie, masować go w okrągłym ruchu przez kilka chwil.Możesz powtórzyć ten środek dwa razy dziennie.

5. Użyj monety

Ta technika działa, ponieważ kostki lodu obkurczają pęknięte naczynia krwionośne. W międzyczasie, pocieranie monety poprawia przepływ krwi pod skórą, co ostatecznie zmniejsza wygląd ukąszenia miłości!

Materiały eksploatacyjne

 • Moneta (dowolny rodzaj monety)Kilka kostek lodu

Wskazówki

 1. Po pierwsze, umieścić kilka kostek lodu na ukąszenia miłości dotkniętej części ciała, aż obszar dostaje insensible.After, pocierać monetę mocno na hickey przez kilka sekund.While robi tę metodę, jeśli obszar dostaje ciepłe ponownie, a następnie ponownie zastosować kostki lodu.Repeat procesu dwa razy dziennie, aż hickey znika.

6. Kostki lodu

Kostki lodu sprawiają, że hickey mniej zauważalne poprzez zwężenie uszkodzonych naczyń krwionośnych. Ponadto, również zmniejsza obrzęk, jak również.

Materiały eksploatacyjne

 • Kostki loduCzysta ściereczka

Wskazówki

 1. Weź kilka kostek lodu i owinąć je w czystej tkaniny, aby lodu pack.Now, umieścić ten okład z lodu na ukąszenia miłości na 10-15 minut.Upewnij się, że przerwy w między tym procesie.Re-aplikować lodu okład 3-4 razy dziennie, aby hickey mniej zauważalne.

7. Aloe Vera, aby usunąć hickey

Jak aloes jest bogatym źródłem właściwości przeciwzapalnych i leczniczych, dlatego jest skuteczny przeciwko obrzęk i ból hickey.

Materiały

 • Żel z aloesu (najlepiej świeży)Wilgotna ściereczka

Wskazówki

 1. Weź odpowiednią ilość żelu z aloesu na dłoni.Nałożyć cienką warstwę na hickey i pozostawić na 25-30 minut.Po tym, wytrzeć aplikację z wilgotną szmatką.Spróbuj tej techniki trzy razy dziennie dla lepszych rezultatów.

8. Szczoteczka do zębów

Kiedy pocierać szczoteczkę do zębów na hickey, to stymuluje przepływ krwi pod skórą, co ostatecznie przyspiesza proces gojenia!

Materiały eksploatacyjne

 • Szczoteczka do zębów z miękkim włosiem

Wskazówki

 1. Weź szczoteczkę do zębów z miękkim włosiem i delikatnie szczotkować go w ruchu okrężnym na całym obszarze dotkniętym hickey przez 2-3 minuty.Po zakończeniu, zastosować krem nawilżający lub balsam.Podczas tej metody, poczujesz trochę mrowienie, co jest całkowicie normalne.Aby zmniejszyć jego wygląd, powtórzyć ten hack, dwa razy dziennie, aż do jednego tygodnia.

9. Apple Cider Vinegar

Oprócz tego, że jest uniwersalnym domowym środkiem, ocet jabłkowy cydr jest skutecznym sposobem, aby zanikać wygląd hickey.

Materiały

 • Jedna łyżka octu jabłkowegoSzklanka wodyBawełniana kulkaCiepła ściereczkaMiska

Wskazówki

 1. Wlać jedną łyżkę stołową octu jabłkowego cydru wraz ze szklanką wody do miski i wymieszać je dobrze.Teraz, moczyć wacik do mieszaniny i umieścić go delikatnie na ukąszenia miłości na 5-8 minut.Następnie wytrzeć aplikację z wilgotną cloth.Repeat ten hack, co najmniej dwa razy dziennie, dla lepszych rezultatów.

10. Spróbuj Metoda zimnej łyżki

Spoon hack działa poprzez zminimalizowanie przepływu krwi z uszkodzonych żył, a tym samym zmniejsza wygląd ukąszenia miłości.

Materiały eksploatacyjne

 • Metalowa łyżka

Wskazówki

 1. Wybierz czystą metalową łyżkę i umieścić go wewnątrz lodówki na 5-10 minut.Po schłodzeniu, wyjmij go.Następnie naciśnij schłodzoną łyżkę na ukąszenie miłosne mocno, z jego tylnej strony na 2-4 minutes.Redo tej techniki, 3-4 razy dziennie, aż hickey zniknie.

11. Gorąca woda

To remedium poprawia krążenie krwi w posiniaczonym obszarze, co ostatecznie zanika miłosne ukąszenie. Upewnij się, aby zastosować tę metodę po użyciu zimnej łyżki lub kostek lodu metody przez 2 dni.

Materiały eksploatacyjne

 • Ciepła woda (nie gorąca)ŚciereczkaMiska

Wskazówki

 1. Weź miskę z ciepłą wodą, a następnie namoczyć szmatkę do niego.Teraz przytrzymaj szmatkę na obszarze wpływów love bite.Pozostawić na 3-5 minut lub do czasu, aż ostygnie.Możesz powtórzyć tę metodę wiele razy w ciągu dnia, aby pozbyć się hickey szybko.

12. Masło kakaowe

Masło kakaowe jest wysoki w fitochemikalia i kwasy tłuszczowe. Dlatego jest to silny zszywka dla reżimów pielęgnacji skóry, w tym ukąszenia miłości!

Materiały eksploatacyjne

 • Lotion z masłem kakaowymZimna woda

Wskazówki

 1. Weź odpowiednią ilość balsamu z masłem kakaowym na dłoni.Nałóż go na hickey i pozostawić na noc.Rano, wytrzyj aplikację zimną wodą.Ponownie zastosuj masło kakaowe, raz lub dwa razy dziennie, aby wzmocnić proces gojenia.

13. Olejek z drzewa herbacianego na usunięcie malinki

Pakowane z dobroci olejku eterycznego z drzewa herbacianego, to lekarstwo może pomóc pozbyć się hickey.

Materiały

 • 2-3 krople olejku z drzewa herbacianego10-12 kropli oleju kokosowego (do rozcieńczenia)Miseczka do mieszaniaKulki bawełniane

Wskazówki

 1. Wymieszać 2-3 krople olejku eterycznego z drzewa herbacianego wraz z 10-12 kropli oleju kokosowego w misce do mieszania.Teraz, masować go na ukąszenie miłości za pomocą wacika.Pozostawić tę aplikację na 15-20 minut.Następnie spłukać zimną wodą, a następnie kremem nawilżającym.

14. Oczar wirginijski

Oczar wirginijski jest bogatym źródłem właściwości przeciwzapalnych i ściągających, które zmniejszają przebarwienia i stan zapalny hickeys.

Materiały eksploatacyjne

 • Oczar wirginijskiBawełniana kulkaMiska

Wskazówki

 1. Wlać kilka kropli oczaru wirginijskiego do miski.Teraz, pocierać go na ukąszenia miłości dotkniętego obszaru za pomocą wacika.Pozostawić na 2-4 minut, a następnie zmyć dużą ilością wody.Ponownie zastosować oczaru wirginijskiego, dwa razy dziennie, dla lepszych rezultatów.

15. Cap do usuwania Hickey

Ta czapka hack stymuluje krążenie krwi w i wokół obszaru ukąszenia miłości, przyspieszając w ten sposób proces gojenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Materiały

 • Kapsel lub długopis (można użyć dowolnego rodzaju kapsla)

Wskazówki

 1. Zdobądź długopis lub kapsel do tego remedium.Teraz umieścić cylindryczną stronę kapsla na hickey i toczyć go nad nim.Podczas tej metody, nie pchaj go mocno, ponieważ może to pogorszyć stan.Użyj tej metody dwa razy dziennie przez tydzień.

16. Witamina K

Witamina K jest znany ze swojej zdolności do przyspieszenia średniego procesu gojenia ukąszenia miłości.

Materiały eksploatacyjne

 • Krem z witaminą K

Wskazówki

 1. Weź odpowiednią ilość kremu z witaminą K na dłoń.Następnie nałóż go na ukąszenie miłosne opuszkami palców.Pozostaw tę aplikację na 25-30 minut, a następnie wytrzyj ją wilgotną szmatką.Powtarzaj tę czynność raz lub dwa razy dziennie, aż hickey zniknie.

17. Ananas

Ananas jest przydatnym lekarstwem na miłosne ukąszenie, ponieważ łagodzi stan zapalny i zmniejsza obrzęk. Zawiera on Bromelainę, grupę enzymów trawiących białko, która pomaga szybko pozbyć się hickey.

Materiały

 • AnanasWilgotna ściereczkaNóż

Wskazówki

 1. Pokrój ananasa na plasterki.Następnie połóż plasterek ananasa na miejscu hickey.Trzymaj go przez 3-5 minut, a następnie oczyść obszar wilgotną ściereczką.Ponownie zastosuj go 3-5 razy dziennie, aby zauważyć wyniki.

18. Krem z witaminą C

Witamina C ma przeciwutleniacze i właściwości wzmacniające kolagen, które leczą siniaka w krótkim czasie.

Materiały eksploatacyjne

 • Krem z witaminą C

Wskazówki

 1. Weź odpowiednią ilość Vitamin C Cream na palcach.Teraz, masować go na siniaki, i pozostawić na 25-30 minut.Następnie zmyć wodą.Powtórz ten proces 2-3 razy dziennie dla pozytywnych rezultatów.

19. Użyj żelu z arniki, aby usunąć hickey

Żel lub maść z arniki jest tradycyjnym środkiem na ból i siniaki. Wzmacnia normalny proces gojenia się ukąszeń miłości.

Materiały eksploatacyjne

 • Żel z arniki

Wskazówki

 1. Wlać żel z arniki na palce, a następnie masować go na miejscu dotkniętym hickey.Pozostawić na 25-30 minut.Po wyschnięciu, umyć obszar zimną wodą.Możesz spróbować tego środka kilka razy dziennie.

20. Alkohol do nacierania

Ogólnie rzecz biorąc, alkohol trzeć jest używany jako środek dezynfekujący, ale jest to również doskonała metoda, aby zmniejszyć wygląd ukąszeń miłości ze względu na jego kojące i chłodzące zdolności!

Materiały

 • Alkohol do nacieraniaKulki bawełniane

Wskazówki

 1. Wlać 4-6 kropli alkoholu trzeć na wacik.Teraz pocierać go na ukąszenia miłości i pozostawić na 2-3 minuty.Przemyć aplikację wodą o normalnej temperaturze, a następnie kremem nawilżającym.Nie używaj tej metody często, wystarczy jeden raz w ciągu dwóch dni.

21. Olej z ryb tuńczyka

Stosowany miejscowo, olej z tuńczyka zrobi cuda na hickeys ze względu na jego bogactwo w witaminę E, i kwas tłuszczowy omega 3!

Materiały eksploatacyjne

 • Olej z tuńczykaMiskaKulki bawełniane

Wskazówki

 1. Wlać kilka kropli oleju z tuńczyka do miski.Następnie pocierać go na hickey używając wacika.Trzymaj go przez 5-10 minut, a następnie spłukać obszar z dużą ilością wody.Powtórz ten hack dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepsze wyniki!

22. Olejek eteryczny z arniki

Olejek z arniki łagodzi stan zapalny i zmniejsza obrzęk ukąszenia miłości ze względu na jego bogactwo w właściwości przeciwzapalne.

Dostawy

 • 2-3 krople olejku eterycznego z arniki12-14 kropli olejku migdałowegoMiseczka do mieszaniaPodkładka bawełniana

Wskazówki

 1. Wymieszać 2-3 krople olejku eterycznego z arniki i 12-14 kropli oleju migdałowego w misce.Teraz, dab wacikiem do płynu i pocierać go na love bite.Leave go na 5-10 minut, a następnie umyć wilgotną szmatką lub wziąć prysznic.Re-apply ten olejek eteryczny dwa razy dziennie.

23. Olejek eteryczny z rozmarynu

Pakowane z przeciwutleniaczy, przeciwzapalne i antyseptyczne właściwości, olejek eteryczny z rozmarynu zwiększa proces gojenia się hickey!

Materiały eksploatacyjne

 • 3-5 kropli olejku eterycznego z rozmarynu10-12 kropli oleju kokosowego (do rozcieńczenia)Miseczka do mieszaniaKulki bawełniane

Wskazówki

 1. Wlać 3-5 kropli rozmarynu olejek eteryczny wraz z 10-12 kropli oleju kokosowego do miski i wymieszać je dobrze.Teraz zastosować go na hickey z cotton ball.Let to siedzieć przez 10-15 minut, a następnie wytrzeć go wodą.Redo tej techniki dwa razy dziennie, aż ukąszenie miłości zanika.

24. Olejek eteryczny z kurkumy

Załadowany z kojących i przeciwzapalnych właściwości, kurkuma olejek eteryczny jest skutecznym środkiem przeciwko hickey!

Materiały eksploatacyjne

 • 4-5 kropli olejku eterycznego z kurkumy13-15 kropli olejku jojobaMiskaWaciki bawełniane

Wskazówki

 1. Połącz 4-5 kropli olejku eterycznego kurkumy i 10-15 kropli oleju jojoba w misce.Teraz, dab wacik do mieszaniny i pocierać go na miejscu ukąszenia miłości przez minutę lub tak.Utrzymać tę aplikację przez 10-15 minut, a następnie umyć go zimną wodą.Aby wziąć większość z tego środka domu, powtórzyć ten hack dwa razy dziennie.

Czego nie próbować, aby usunąć hickey

Poniżej znajdują się niektóre środki domu, które pływają w Internecie jako skuteczny środek do usuwania hickey, ale w naszych badaniach, okazało się, że nie są one pomocne w jakikolwiek sposób, i nie warto próbować ich.

1. Masło orzechowe

Masło orzechowe mówi się, że jest skutecznym domowym sposobem na hickey, ale niestety, nie ma żadnych dowodów, które wspierają jego skuteczność.

2. Wazelina

Nope! Wazelina nie jest przydatny hack, aby usunąć hickey. Nie trać czasu i spróbuj powyższych środków, które mogą pomóc przyspieszyć proces gojenia ukąszenia miłości.

3. Vicks Vaporub

Jeśli zastosujesz Vicks na hickey, może to spowodować podrażnienie i zaczerwienienie. Warunek ten dzieje się z powodu jego kamfory, eukaliptusa i składników oleju gałki muszkatołowej. Sytuacja stanie się znacznie gorsza, jeśli ukąszenie miłości ma drobne zadrapania.

4. Sok pomarańczowy

Pomarańcza jest bogata w witaminę C, ale to nie znaczy, picie soku pomarańczowego zniknie hickeys. Zamiast tego, zastosuj miejscowo krem z witaminą C, aby przyspieszyć proces gojenia się ukąszenia miłosnego.

Jak błyskawicznie usunąć malinkę?

Podczas gdy powyższe środki zaradcze wykonują swoją pracę, możesz ukryć miłosne ukąszenie z pomocą poniższych sztuczek!

1. Makijaż

Makijaż jest doskonałą sztuczką, aby natychmiast ukryć malinkę, dopóki nie zniknie lub nie stanie się mniej zauważalna. Zanim opowiemy Ci o tej sztuczce, po pierwsze, ważne jest, aby wybrać korektor w kolorze hickey's:

 • Fioletowo-czerwony - korektor z zielonym podtekstem.Czarno-niebieski - korektor z czerwonym lub pomarańczowym podtekstem.Zielono-żółty - korektor z fioletowym podtekstem.

Materiały eksploatacyjne

 • PodkładKorektor kolorowy (zgodnie z wyglądem hickey's)KorektorMakijażPędzel do makijażuPodkład (zgodnie z odcieniem skóry)

Wskazówki:

 1. Najpierw użyj podkładu na miejsce dotknięte hikejem. Następnie, nałóż korektor na ukąszenie miłosne za pomocą pędzla do makijażu, aby zneutralizować jego kolor. Następnie, wybierz korektor, zgodnie z odcieniem Twojej skóry i delikatnie nałóż go na górną część hikeju, używając pędzla.Dab korektor z palcami, aby ustawić go na skórę.W końcu, zastosować cienką warstwę fundacji z pomocą pędzla fundacji.Further, można również kurz półprzezroczysty proszek nad nim.Teraz, hickey jest ukryte, i jesteś dobry, aby przejść!

2. Bandaid

Bandaid jest również doskonałym sposobem, aby ukryć te brzydkie ślady ukąszeń miłości. Weź jeden i umieścić go na hickey dotkniętej części ciała. Ale upewnij się, aby utworzyć ładny przekonującą historię o bandaid. Powodzenia!

3. Przykryj włosami

Osoby z długimi włosami mogą szybko ukryć hickey. Nie jest to rozwiązanie na stałe. Działa jednak jak urok, gdy niespodziewanie spotkasz się z rodzicami lub członkami rodziny.

4. Przykryj ubraniem

Jest to jeden z najprostszych sztuczek, jak usunąć hickey jest, aby ukryć hickey. Próbując różnych akcesoriów, nie tylko ukrywa ukąszenia miłości, ale sprawia, że próbujesz nowych pomysłów mody. Poniżej znajdują się niektóre dodatki odzieżowe, które można spróbować:

 • Turtleneck SweaterTurtleneck Long-sleeved ShirtJacketScarfBandanaJewelleries.

Przyspiesz gojenie dzięki diecie

Zdrowa dieta jest istotnym aspektem przyspieszenia procesu leczenia ukąszenia przez miłość. Dodając poniższe suplementy diety do swojego codziennego reżimu, możesz zmniejszyć wygląd hickey!

1. Żywność bogata w witaminę C i K

Niektórzy ludzie są podatne na hickeys z powodu braku witaminy C & K elementów odżywczych. Dodaj żywność bogatą w witaminę K i C do swojej codziennej diety, aby wspomóc proces gojenia. Możesz również przyjmować suplementy, ale najpierw skonsultuj się z lekarzem.

 • Witamina C bogate żywności - Brokuły, truskawki, kiwi, jagody, słodki ziemniak, cytryna, guawa, papaja, pomidory, papryka chili, i parsley.Vitamin K bogate żywności - Jarmuż, gorczyca, szpinak, brokuły, brukselka, zielona fasola, śliwki, kiwi, awokado, zielony groszek, i kurczaka.

2. Unikaj produktów na bazie tytoniu

Dobrym pomysłem jest unikanie używania produktów tytoniowych i palenia papierosów. Palenie zmniejsza dopływ krwi do stłuczonego miejsca, opóźniając w ten sposób proces gojenia. Jeśli chcesz rzucić palenie, dostępne są pewne leki i programy rehabilitacyjne. Skonsultuj te opcje z lekarzem.