Regularne złuszczanie naskórka jest niezbędne dla zachowania dobrego, młodego wyglądu skóry. Złuszczanie wierzchniej warstwy nie tylko odsłania gładszą, mniej zrogowaciałą skórę pod spodem. Powoduje również wygładzenie skóry i pobudza wytwarzanie nowych komórek skóry. Dodatkowe korzyści obejmują również oczyszczanie skóry z trądziku, odblokowywanie porów, rozjaśnianie ciemnych plam i wyrównywanie kolorytu skóry.

Produktem, któremu się dzisiaj przyglądamy jest Vivite Daily Antioxidant Facial Serum. To dziwne, że nazywają je serum antyoksydacyjnym. Tak, zawiera ono antyoksydanty, ale nazwa pomija ważną cechę złuszczania, która jest prawdopodobnie najważniejszym czynnikiem w tym serum. Powiedziałabym, że jest to codzienna kuracja złuszczająca/antyoksydacyjna dla Twojej skóry. I jeśli wierzyć opiniom, ten produkt jest jak niebo dla Twojej skóry.

Vivite Daily Antioxidant Facial Serum - składniki i ich działanie

Na pierwszym planie listy składników znajduje się kwas glikolowy o stężeniu 15%. Jest to wysokie stężenie kwasu glikolowego i ma on odpowiednie pH, więc z pewnością znajdziesz go w składzie. To, co robi kwas glikolowy to złuszczanie tej zewnętrznej warstwy martwego naskórka, aby Twoja nowsza skóra pod spodem mogła produkować więcej kwasu hialuronowego i kolagenu.

Nie zapominaj, że to serum nazywa się Vivite Daily Antioxidant Facial Serum. Oznacza to, że zawiera również wiele przeciwutleniaczy. Należą do nich Zielona Herbata, Granat, Rumianek i Lukrecja. Chronią one skórę przed szkodami wyrządzanymi przez wolne rodniki.

W składzie nie brakuje również składników nawilżających, takich jak Hialuronian Sodu, który przyciąga wodę i wiąże się z nią, aby nawilżyć skórę i spłycić zmarszczki, Gliceryna, która zapewnia delikatne, identyczne jak w przypadku skóry nawilżenie oraz Mocznik, który wzmacnia barierę wilgoci w skórze.

Zaleca się stosowanie Vivite Daily Antioxidant Facial Serum raz dziennie, rano, oraz nakładanie na nie kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Przy zawartości 15% kwasu glikolowego, codzienne stosowanie może być dla niektórych osób zbyt intensywne. W takim przypadku należy po prostu zmniejszyć dawkę, aż do momentu znalezienia odpowiedniego dla siebie schematu.

Vivite Codzienne Serum Antyoksydacyjne do Twarzy Plusy i Minusy

Zalety Vivite Daily Antioxidant Facial Serum

  • Zawiera skuteczne składniki przeciwstarzeniowe. Recenzje Vivite Daily Antioxidant Facial Serum, które widzieliśmy, były w przeważającej większości pozytywne.

Wady Vivite Daily Antioxidant Facial Serum

  • Dla niektórych może być zbyt ostre. Jest drogie.

Gdzie kupić

Vivite Daily Antioxidant Facial Serum można kupić online lub w niektórych domach towarowych i spa. Pompka o pojemności jednej uncji kosztuje $109. Można go dostać taniej na Amazon, ale nie polecam. Istnieje kilka skarg butelki, które są w połowie puste, kiedy przyjeżdżają.

Wniosek

Jeśli masz pieniądze, idź do przodu i splurge na Vivite Daily Antioxidant Facial Serum. Wydaje się, że prawie każdy, kto to robi, kończy szczęśliwy, że to zrobił. Jeśli nie masz takiego budżetu na pielęgnację skóry, istnieją tańsze alternatywy, które nadal są skuteczne. Po prostu odrób swoją pracę domową.

Więcej znajdziesz na: http://strefamariza.pl