Vichy LiftActiv CxP Total Serum Przegląd

Ok, muszę przyznać. Ten produkt brzmi niesamowicie. Marketing mówi, że Vichy LiftActiv CxP Total Serum zostało zainspirowane badaniami nad medyczną terapią lekową o przedłużonym uwalnianiu i że jest w stanie w sposób ciągły uwalniać czystą dawkę witaminy C do Twojej skóry, gdzie pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Z wiekiem potrzebujesz więcej kolagenu, ponieważ to właśnie on nadaje Twojej skórze jędrność i sprężystość. I zrozum to. W widoczny sposób zmienia Twoją skórę w ciągu zaledwie 4 dni. A zgodnie z opiniami, jest to nawet bardziej natychmiastowe niż to. Gdzie mogę go dostać i dlaczego jeszcze go nie mam, prawda?

Cóż, nie tak szybko. Jesteśmy tutaj, aby rzucić trochę prawdy na obietnice marketingowe. Obietnice, bo spójrzmy prawdzie w oczy. Marketing może powiedzieć wszystko, ale prawda jest w budyniu.

Vichy LiftActiv CxP Total Serum Składniki i ich działanie

Głównym składnikiem jest witamina C. Oprócz tego, że jest ona doskonałym przeciwutleniaczem, witamina C stymuluje również wzrost nowych komórek skóry oraz produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Dzięki temu skóra staje się bardziej promienna i pełna blasku, a także ujędrniona, pulchniejsza i z mniejszą ilością zmarszczek i linii.

To lekkie serum zawiera również:

  • Monosacharyd R, który zwiększa skuteczność działania witaminy C. Glicerynę zapewniającą identyczne jak w skórze nawilżenie, które nie powoduje podrażnień. Kwas salicylowy, który działa złuszczająco i głęboko wnika w pory. Dwutlenek tytanu, żółty barwnik oraz mika zapewniają lekkie krycie i odbijają światło od najdrobniejszych niedoskonałości.

Zaleca się stosowanie rano i/lub wieczorem, samodzielnie, pod dodatkowy krem nawilżający lub bezpośrednio pod makijaż.

Vichy LiftActiv CxP Total Serum Plusy i minusy

Zalety Vichy LiftActiv CxP Total Serum

  • Jak na serum z witaminą C, Vichy LiftActiv CxP Total Serum jest dość przystępne cenowo. Opakowanie z pompką pomoże utrzymać witaminę C w nienaruszonym stanie (choć przezroczyste szkło może to nieco negować). Istnieje wiele opinii Vichy LiftActiv CxP Total Serum od kobiet twierdzących, że sprawia, że ich skóra natychmiast wygląda promiennie.

Wady Vichy LiftActiv CxP Total Serum

  • Przezroczysta butelka może nie utrzymać składników w nienaruszonym stanie. Wiele z tego, co powoduje, że kobiety wyglądają młodziej, to efekt kosmetyczny miki, dwutlenku tytanu i żółtego barwnika. Podczas gdy te mogą lub nie mogą być indywidualnie problematyczne, są one kosmetyczne w efekcie, a nie pielęgnacji skóry.

Gdzie kupić

Vichy LiftActiv CxP Total Serum można kupić online. Pompka o pojemności jednej uncji kosztuje 46 dolarów.

Wnioski

Jestem trochę na ogrodzeniu o tym jednym. Dostaje wiele dobrych opinii, ale mam chytre podejrzenie, że to, co ludzie lubią o Vichy LiftActiv CxP Total Serum jest jego efekt kosmetyczny pokrycie linii i zmarszczek i dając skórze trochę blasku. Nie ma w tym nic złego, ale jest to bardziej kosmetyk niż pielęgnacja skóry, a naszym celem jest znalezienie produktów pielęgnacyjnych, które działają. Jeśli jednak zależy Ci na lekko zamaskowanym wyglądzie, a nie lubisz stosować makijażu, Vichy LiftActiv CxP Total Serum może być dokładnie tym, czego szukasz.

Więcej znajdziesz na: http://strefamariza.pl