Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum Przegląd

Szczerze wierzę, że wszyscy powinniśmy stosować witaminę C na naszej skórze, najlepiej w postaci serum z witaminą C i antyoksydantami. I myślę, że większość ekspertów się z tym zgodzi. Najtrudniejsze jest znalezienie takiego, które działa dobrze i na które nas stać. Serum te są zazwyczaj drogie. Tak więc to jest nasze zadanie na dziś, a nasze kryteria zastosujemy do Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum. Chcemy się przekonać, czy to konkretne serum z witaminą C jest tak dobre, jak chcemy, aby było za cenę od średniej do wysokiej klasy 50 dolarów.

Obietnica Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum jest to, że zapewni Ci trzy rzeczy, które według Vichy, dermatolodzy wskazują są markery młodej skóry. Są to: różowa cera, promienny koloryt skóry oraz gładka struktura. Ta 21-dniowa kuracja to obietnica, że pod koniec tych 3 tygodni osiągniesz cele związane ze zdrową skórą, będziesz mieć mniej widocznych linii i zmarszczek oraz pewien blask.

Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum - składniki i ich działanie

Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum jest dostarczane w formie zestawu dla majsterkowiczów. W zestawie znajduje się bursztynowa buteleczka serum z paczuszką czystej witaminy C w proszku na boku. Kiedy po raz pierwszy go otrzymasz, opróżnij opakowanie z proszkiem do butelki z serum i dobrze wstrząśnij. Następnie trzeba będzie trzymać butelkę w lodówce, gdzie będzie miał trwałość 21 dni. W tym momencie nakładasz serum raz dziennie przez te 12 dni.

Pakiet witaminy C daje wynik końcowy w postaci 10% roztworu witaminy C, co jest miłym i wysokim stężeniem. I to jest całkiem spora część mocy tego serum. Reszta to naprawdę niewiele więcej niż baza nawilżająca. Zawiera ona glicerynę i dimetikon dla nawilżenia, a także kwas salicylowy dla złuszczenia i witaminę E dla ochrony antyoksydacyjnej.

Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum Plusy i minusy

Zalety Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum

    Ma ładne i wysokie stężenie witaminy C. Opakowanie robi wszystko, co w jego mocy, aby zachować skuteczność składników i jest prawdziwe co do faktu, że nie będzie trwać wiecznie. Istnieje kilka korzystnych Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum opinie od klientów, którzy znaleźli go, aby ich skóra miękka i z równomiernym tonem.

Wady Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum

    Jest dość drogie, choć nie bardziej niż większość serum z witaminą C. Niektóre recenzentki zauważyły, że serum parzy, kiedy je nakładały.

Gdzie kupić

Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum można kupić online. 21-dniowa kuracja kosztuje 46,50$ i cena jest taka sama wszędzie, gdzie szukałam.

Wniosek

Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum wygląda na przyzwoite serum, a jeśli zamierzasz używać go tylko kilka razy w roku, nie jest ono zbyt drogie. Jeśli jednak planujesz używać go przez cały rok, cena zaczyna rosnąć. Ale dla okazjonalnego foray w świat witaminy C, to może być rozsądnie cena jeden raz spróbować. Jeśli Ci się spodoba, możesz sprawdzić, czy jest sposób, aby dopasować go do swojej pół-regularnej rutyny.

Czy stosowałeś już Vichy Aqualia Antiox New Skin Antioxidant Fresh Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel