SkinCeuticals Phloretin CF Gel - przegląd produktów

Niektóre z najlepszych zabiegów pielęgnacyjnych dla starzejącej się skóry są bogate w antyoksydanty. Tak właśnie jest w przypadku SkinCeuticals Phloretin CF Gel. Należy on do kategorii kosmetyków przeciwstarzeniowych o wysokiej cenie, dlatego postanowiliśmy ustalić, czy jest tego wart. Sądząc po opiniach SkinCeuticals, może być. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej, chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, stymuluje produkcję kolagenu, rozjaśnia ciemne plamy pigmentacyjne i przyspiesza odnowę komórek skóry.

W 2012 roku SkinCeuticals Phloretin CF Gel zdobył nagrodę Allure Best of Beauty Award w kategorii Najlepszy Przeciwutleniacz Ant-Aging. Nagroda ta została przyznana za wyjątkową zdolność do ochrony i poprawy kondycji skóry przed szkodliwym działaniem środowiska. Zawarte w nim przeciwutleniacze zapewniają szeroki zakres ochrony przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych, a jego właściwości wytwarzania kolagenu i regeneracji komórek leczą i poprawiają blask oraz strukturę skóry.

Składniki żelu SkinCeuticals Phloretin CF Gel i ich działanie

W SkinCeuticals Phloretin CF Gel znajdują się 3 główne składniki aktywne:

    2% Phloretin to silny przeciwutleniacz, który wnika głęboko w warstwy skóry, zapewniając najszerszy dostępny zakres ochrony przed wolnymi rodnikami. Pochodzi z kory jabłoni i, jak udowodniono w badaniach klinicznych, pomaga zmniejszyć pigmentację oraz ułatwia innym składnikom wchłanianie i przenikanie do głębszych warstw skóry. Przyspiesza również obrót komórek skóry, dzięki czemu zyskuje ona nowy, bardziej promienny wygląd. 10% L-Ascorbic Acid to bioaktywna forma witaminy C. Neutralizuje wolne rodniki i wspomaga syntezę kolagenu. 0,5% Ferulic Acid to antyoksydant pochodzenia roślinnego, który neutralizuje wolne rodniki, zmniejsza przebarwienia i pomaga redukować stany zapalne.

Należy stosować 4-5 kropli SkinCeuticals Phloretin CF Gel na czystą, suchą skórę twarzy każdego ranka.

Zalety i wady SkinCeuticals Phloretin CF Gel

Porównanie dobrych i złych właściwości każdego nowego produktu to świetny sposób, aby zdecydować, czy będzie on dla Ciebie odpowiedni.

Zalety SkinCeuticals Phloretin CF Gel

    Zawiera silne antyoksydanty. Został doceniony przez Allure Magazine. Niektóre z jego składników zostały przebadane klinicznie. Większość opinii klientów o SkinCeuticals Phloretin CF Gel jest bardzo przychylna, powołując się na większą przejrzystość skóry, mniejszą liczbę przebarwień i zmniejszenie drobnych zmarszczek. Dozownik z pompką sprawia, że składniki nie ulegają rozpadowi. Formuła żelu jest idealna dla skóry tłustej lub mieszanej.

Wady SkinCeuticals Phloretin CF Gel

    Jest bardzo drogi. Niektórzy zauważyli, że może być drażniący, zwłaszcza dla oczu.

Gdzie kupić

SkinCeuticals Phloretin CF Gel jest szeroko dostępny online, w tym na stronie internetowej SkinCeuticals i Amazon. To zazwyczaj działa trochę ponad 150 dolarów za 1 uncji pompy.

Wnioski

Zalety witaminy C i antyoksydantów dla starzejącej się skóry są bezsporne. Żel SkinCeuticals Phloretin CF Gel łączy w sobie te składniki, tworząc produkt, który klienci po prostu uwielbiają. Żelowa formuła sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku skóry tłustej i mieszanej. Jeśli masz skórę suchą, SkinCeuticals Phloretin CF dostępny jest w tradycyjnej formie serum, która może być dla Ciebie lepsza. Sądząc po składnikach i opiniach, można śmiało powiedzieć, że produkt ten jest skuteczny. Jedyną wadą jest cena.

Czy stosowałaś/eś żel SkinCeuticals Phloretin CF? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

By Rachel Vrabel