Każdego dnia natrafiamy na nowy krem na zmarszczki lub produkt do pielęgnacji skóry, który obiecuje niesamowite rezultaty, a jednocześnie jest nowością na rynku.

Rederme jest jednym z takich produktów, który wpadł nam w oko, kiedy sprawdzaliśmy pogodę dziś rano, więc postanowiliśmy napisać o nim recenzję, aby dowiedzieć się, czy naprawdę działa.

Jestem pewna, że do tej pory (jeśli jesteś stałym czytelnikiem) widziałaś już kilka naszych innych artykułów mówiących o fałszywych blogach i artykułach, które promują produkty z kategorii kremów na zmarszczki dla kobiet. To zwykle zaczyna się od reklamy, która mówi coś w stylu "Dermatolodzy nienawidzą tutaj! $ 5 sztuczka stracić dziesięć lat!" lub coś w tym stylu.

Cóż, jak zwykle natknęliśmy się na reklamę podobną do tej, która głosi, że Rederme został użyty, aby zgolić lata z Twojej twarzy.

Czym więc jest Rederme?

Według oficjalnej strony internetowej, Rederme to produkt rzekomo wyprodukowany w Szwajcarii, który wykorzystuje opatentowaną technologię Derma B, aby skutecznie działać. Po przeprowadzeniu pewnych badań ustaliliśmy, że Derma B jest związkiem peptydowym, który pozwala na "wsiąknięcie" pozostałych składników produktu podczas nakładania go na twarz. Ma to na celu pozostawienie po sobie gładkiej, nietłustej warstwy, a także działanie ochronne skóry.

Rederme to właściwie produkt dwuetapowy, z których jeden to serum przeciwstarzeniowe na dzień, a drugi stosowany jest na noc. Produkt na dzień ma działać poprzez wykorzystanie protein pszenicy i peptydów, aby zapewnić wyjątkowe ujędrnienie i naprężenie skóry.

Krem stosowany na noc ma pomóc poprawić nawilżenie, zmiękczyć linie i zmarszczki oraz zredukować przebarwienia. Zawiera również inne składniki, w tym żeń-szeń, algi i ekstrakt z grzybów.

Opinie użytkowników i skutki uboczne stosowania Rederme

Rederme wydaje się być bardzo nowym produktem na rynku, a w sieci nie ma żadnych opinii ani informacji o potencjalnych skutkach ubocznych. Wierzymy, że skoro ten produkt jest tak nowy, może to potrwać kilka miesięcy, zanim słowo się o nim rozejdzie i pojawią się wyniki od użytkowników. Sprawdź za kilka miesięcy, czy znaleźliśmy jakieś, lub po prostu zostaw swoją recenzję poniżej.

Gdzie kupić Rederme

Okazuje się również, że jedynym miejscem gdzie można kupić Rederme jest ich 2 oficjalne strony, getrederme.com i tryrederme.com. Jest on dostępny jako darmowy trial za około $5, ale należy pamiętać o warunkach podczas zamawiania.

Trzeba będzie anulować próbę w ciągu 14 dni od zamówienia, lub Rederme będzie nadal wysyłać świeże dostawy co miesiąc i obciążyć swoją kartę kredytową $ 80/miesięcznie.

Rekomendacja

Reklama, że natknęliśmy się maluje Rederme jako szybko działające i skuteczne zmarszczki krem, który jest przeznaczony do produkcji wyników. Jednakże, jeśli przeczytasz drobny druk na reklamie, na którą natknęliśmy się, zobaczysz znane ujawnienie:

"ROZUMIEM, ŻE TA STRONA INTERNETOWA JEST TYLKO ILUSTRACJĄ TEGO, CO MOŻE BYĆ OSIĄGALNE DZIĘKI UŻYCIU TEGO/TYCH PRODUKTÓW, I ŻE HISTORIA/KOMENTARZE PRZEDSTAWIONE POWYŻEJ NIE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE DOSŁOWNIE".

Więc co reklamy są w zasadzie mówiąc, że nie naprawdę będzie uzyskać wyniki, jak to, po prostu jak powiedzieć, że będzie. Jest to fałszywa reklama w najlepszym wydaniu, i został wykorzystany do dziesiątków kremów na zmarszczki, które mamy recenzja. Osobiście trzymalibyśmy się produktów, o których wiemy, że działają, takich jak Lifecell lub Kollagen Intensiv.

Czy stosowałeś Rederme? Proszę zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel