Misją firmy SkinCeuticals jest poprawa zdrowia skóry. Skupiają się na składnikach badanych naukowo i formułach opracowanych w taki sposób, aby głęboko wnikały w skórę, gdzie mogą czynić dobro, do którego zostały stworzone. Na pierwszy rzut oka wydaje się to być prawdą w przypadku SkinCeuticals Serum AOX. Jest to tak naprawdę grupa 3 serum antyoksydacyjnych, każde o innym stężeniu, dzięki czemu możesz wybrać to, które najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej skóry. Przyjrzyjmy się więc temu serum.

SkinCeuticals Serum AOX, niezależnie od wybranego przez Ciebie stężenia, ma za zadanie przywrócić i chronić zdrowo wyglądającą skórę. Szybko się wchłania, jest lekkie i chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a także wspomaga produkcję nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Prawie wszystkie recenzje SkinCeuticals Serum AOX są naprawdę przychylne, więc zaczynamy myśleć, że może ten produkt faktycznie działa.

Składniki SkinCeuticals Serum AOX i ich działanie

Dwa kluczowe składniki SkinCeuticals Serum AOX to witamina C (w postaci kwasu L-askorbinowego) i kwas ferulowy, dwa najpotężniejsze antyoksydanty, jakie mamy.

  • Witamina C ma kilka korzyści. Walczy z uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce. Sprawia, że Twoje komórki produkują kolagen, z którego zbudowana jest młodo wyglądająca skóra. Działa nawet jako środek przeciwzapalny. Kwas ferulowy to kolejny przeciwutleniacz, który neutralizuje wolne rodniki, pomaga zahamować działanie melaniny, aby zminimalizować ciemne plamy, a także działa przeciwzapalnie.

Różnica między tymi trzema formułami polega na stężeniu kwasu L-askorbinowego.

  • Stężenie 10% jest przeznaczone dla osób o wrażliwej skórze. Stężenie 20% jest najsilniejsze. Stężenie 15% plasuje się pośrodku.

Dla każdej wersji SkinCeuticals Serum AOX instrukcje są takie same. Należy stosować 4 lub 5 kropli na twarz i szyję po porannym oczyszczeniu skóry.

Zalety i wady SkinCeuticals Serum AOX

Zalety SkinCeuticals Serum AOX

  • Opinie na temat SkinCeuticals Serum AOX są niezwykle przychylne. Kobiety przysięgają na ten produkt. Każdy znajdzie tu formułę dla siebie. Witamina C nie zmywa się. Po wchłonięciu, pozostaje aktywna w skórze przez 72 godziny. Zawiera również kwas ferulowy. Szybko się wchłania.

Wady SkinCeuticals Serum AOX

  • Jest drogie. Dozownik z kroplomierzem do oczu może nie być najlepszy dla zachowania integralności składników antyoksydacyjnych. Niektóre recenzje SkinCeuticals Serum AOX wspominają o nieprzyjemnym zapachu.

Gdzie kupić

Istnieje kilka źródeł online dla SkinCeuticals Serum AOX. Jednak według strony internetowej, produkty SkinCeuticals są często "przekierowywane", co oznacza, że nieautoryzowani sprzedawcy sprzedają podrobione, rozcieńczone lub przeterminowane produkty. Tak więc, chociaż może być kuszące, aby przejść do głębokiej zniżki, prawdopodobnie lepiej jest udać się prosto do źródła. W zależności od stężenia, które wybierzesz, możesz kupić 1 oz botle SkinCeuticals Serum AOX na stronie internetowej za 86 do 118 dolarów.

Wniosek

SkinCeuticals Serum AOX jest drogie, ale jeśli zapytasz kogokolwiek, kto go używa, prawdopodobnie powie Ci, że jest warte każdego grosza. Rzadko zdarza się znaleźć produkt z tak jednostronnymi recenzjami. Wszyscy kochają ten produkt. Istnieje wielu zwolenników witaminy C i wydaje się, że SkinCeuticals Serum AOX może być najlepszym z nich.