Niewidzialny cynk Serum regenerujące środowisko Przegląd

Mogłabyś się zestarzeć, próbując dowiedzieć się i zdecydować, które serum antyoksydacyjne jest dla Ciebie najlepsze. Nauka zdecydowanie potwierdza, że antyoksydanty to niezwykle dobra pielęgnacja skóry, a serum to najlepszy sposób na ich dostarczenie. Teraz więc naszym zadaniem jest znalezienie takiego, które będzie najlepszym połączeniem jakości, ceny i dopasowania do konkretnego typu skóry.

Przyjrzyjmy się więc bliżej Invisible Zinc Environmental Repair Serum. Być może myślisz sobie: "Chwileczkę. Invisible Zinc to marka kremów przeciwsłonecznych." I miałabyś rację. Oni przede wszystkim produkują filtry przeciwsłoneczne. Ale ten produkt nie jest całkowicie niezwiązany z tą marką. Zapewnia on ochronę przed szkodami wyrządzonymi przez środowisko, czyli to, co robią również filtry przeciwsłoneczne, jeśli się nad tym zastanowić.

Invisible Zinc Environmental Repair Serum obiecuje, że zapewni intensywną dawkę antyoksydantów, które naprawią i ochronią skórę uszkodzoną przez środowisko. Dzięki unikalnemu aplikatorowi w kształcie kuli ze stali nierdzewnej, serum działa łagodząco i chłodząco, zwalczając stany zapalne, a jednocześnie zapewniając komórkom skóry ochronę antyoksydacyjną, której potrzebują.

Składniki Invisible Zinc Environmental Repair Serum i ich działanie

Invisible Zinc Environmental Repair Serum to serum na bazie wody, które wykorzystuje glicerynę jako główne źródło nawilżenia. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ odpowiada ona glicerynie naturalnie produkowanej w skórze. Lista antyoksydantów obejmuje pestki winogron, dzikiej róży, witaminę E, Camellia Sinensis, Calendula i zieloną herbatę. Dodatkowo, Aloe Vera jest dodawany dla jego kojącej natury.

Aplikator w kształcie długopisu może być używany wszędzie, również w biegu. Wystarczy przekręcić i kliknąć, a dozuje on odpowiednią ilość, abyś mogła stosować go dwa razy dziennie lub w razie potrzeby.

Plusy i minusy Invisible Zinc Environmental Repair Serum

Zawsze lubimy patrzeć na obie strony rzeczy. Dlatego właśnie zamieszczamy tę sekcję, w której opisujemy wszystkie dobre i złe strony produktów, których używamy.

Zalety Invisible Zinc Environmental Repair Serum

    Jest wygodne. Zawiera kilka antyoksydantów. Dozownik pomoże utrzymać składniki w stanie stabilnym i nienaruszonym.

Wady Invisible Zinc Environmental Repair Serum

    To dużo pieniędzy za niewiele produktu. Nie jest szczególnie nawilżające. Nie ma zbyt wielu recenzji Invisible Zinc Environmental Repair Serum, aby pomóc nam podjąć decyzję.

Gdzie kupić

Invisible Zinc jest firmą australijską, więc tak naprawdę nie można znaleźć Invisible Zinc Environmental Repair Serum w sklepach tutaj w Stanach. Online, można kupić ½ uncji pióra za około 40 dolarów.

Wniosek

Invisible Zinc Environmental Repair Serum jest w porządku, ale nie świetnie. Nie może być czasy, kiedy to pióro aplikator jest najwspanialszą rzeczą w historii. Ale mogę sobie również wyobrazić, że się zatyka, co utrudnia korzystanie z niego. Potrzeba serum antyoksydacyjnego jest oczywista. Nie jestem tylko pewna, czy Invisible Zinc Environmental Repair Serum jest tym jedynym.

Czy stosowałaś już Invisible Zinc Environmental Repair Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel