Epione Flawless Przegląd

Epione Beverly Hills jest spa i butikiem kosmetycznym rozsławionym przez "Real Housewives of Beverly Hills". One i wiele znanych twarzy z Hollywood są regularnymi odbiorcami zabiegów w tym spa i wielbicielami jego założyciela, dr Ouriana. Produkty wcześniej używane tylko na klientach są teraz dostępne dla ogółu społeczeństwa, choć są one drogie, więc używanie terminu "ogół społeczeństwa" może być lekką przesadą.

Epione Flawless jest produktem sygnaturowym linii. Polecany przez Allure Magazine w specjalnej edycji "Beauty Secrets of the Real Housewives of Beverly Hills", jest to serum przeciwstarzeniowe, które wygładza drobne linie i zmarszczki oraz radykalnie poprawia wygląd i odczucie skóry, zapewniając jednocześnie ochronę przed szkodliwym działaniem środowiska. To gęste, intensywne serum ma za zadanie napinać skórę, minimalizować pory i tworzyć gładką, stonowaną powierzchnię. Buduje również barierę nawilżającą, aby utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia skóry.

Składniki Epione Flawless i sposób ich działania

Na stronie internetowej Epione nie ma listy składników Epione Flawless. Jest to trochę dziwne, ponieważ na stronie znajduje się lista składników wielu innych produktów. Żadna z witryn sprzedawców detalicznych nie zawiera również listy składników. Znaleźliśmy to, co zakładamy, że jest skróconą listą kluczowych składników przez Allure Magazine, i są one - jednym słowem - rozczarowujące. Trzy są wymienione i wszystkie są formy silikonu:

    Dimethiconol Cyclopentasiloxane Cyclotetrasiloxane.

Nie twierdzimy, że silikon w produktach przeciwstarzeniowych czy w Epione Flawless jest czymś złym. Wręcz przeciwnie, świetnie nadaje się on do tworzenia gładkiej powierzchni twarzy, świetnej do stosowania pod makijaż. Problem w tym, że silikony nie pomagają w leczeniu starzejącej się skóry. Są one po prostu tymczasową poprawką. I za prawie 200 dolarów, chcemy więcej niż kilka silikonów, które możemy dostać w marce drogerii za niewielki ułamek ceny.

Naprawdę staraliśmy się śledzić pełną listę składników Epione Flawless, ale bezskutecznie. Jest to zdecydowanie trochę niepokojące, ponieważ jeśli te trzy silikony są głównymi substancjami czynnymi, to naprawdę nie widzimy, dlaczego ktoś miałby go używać, a tym bardziej płacić za niego dużo pieniędzy.

Epione Flawless Plusy i minusy

Zalety Epione Flawless

    Zapewnia barierę nawilżającą. Ciemna butelka i dozownik z kroplomierzem do oczu sprawią, że aktywne składniki (jeśli takie istnieją) pozostaną nienaruszone. Epione oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy na 30 dni.

Wady Epione Flawless

    Jest drogie. W serum nie ma żadnych znanych składników, które pomogłyby Ci wygrać walkę ze starzejącą się skórą. Wiele recenzji Epione Flawless komentuje, jak gęste jest serum i w rezultacie jak szybko można przejść przez butelkę.

Gdzie kupić

Obecnie istnieje kilka różnych miejsc, w których można kupić Epione Flawless online. Strona internetowa sprzedaje 1 oz butelkę za 195 dolarów. Amazon sprzedaje go za $ 132, a Costco ma go za $ 90. Nie możemy ręczyć za autentyczność w każdym z trzeciej strony sprzedawców detalicznych, ale nie widzieliśmy skarg na żadnej z witryn wymienionych. Costco jako 90-dniowa polityka zwrotu, więc jeśli jesteś członkiem, być może byłby to sposób, aby przejść.

Wniosek

Naprawdę nie widzimy żadnego powodu, aby kupić te rzeczy. Epione Flawless nie wyróżnia się w żaden sposób, z wyjątkiem ceny. Myślę, że czasami stare porzekadło "dostajesz to, za co płacisz" nie ma zastosowania.

Czy stosowałeś Epione Flawless? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Czy dermawand jest dobry -Rioma

Przez Rachel Vrabel