Linia produktów Anew Platinum firmy Avon przeznaczona jest dla kobiet w pewnym wieku (dokładnie powyżej 60 lat), prawdopodobnie ze względu na przełomową, opatentowaną technologię Paxillium, która podnosi i modeluje starzejącą się skórę twarzy i szyi. Ale Ty i ja (oraz ludzie z Avon) wiemy, że jeśli kosmetyki te podnoszą skórę starszych kobiet, to młodsze kobiety też będą chciały się do nich przyłączyć. Sprawdziliśmy więc, czy Avon Anew Platinum Serum spełnia swoją obietnicę.

Zgodnie z materiałami marketingowymi, Avon Anew Platinum Serum zostało przetestowane w "badaniu percepcji konsumenckiej". Oznacza to, że kobiety stosowały produkt, a następnie Avon zapytał je o ich odczucia na temat tego produktu i jego wpływu na ich skórę. Po pierwszym zastosowaniu 82% kobiet zgodziło się, że kontury ich twarzy zmieniły się, nadając jej bardziej młodzieńczy wygląd. Po jednej nocy stwierdziły, że skóra na ich twarzach i szyi jest uniesiona, a zmarszczki i linie zostały zredukowane. A po 2 tygodniach zauważyły, że obwisła skóra pod podbródkiem wygląda na podniesioną i bardziej jędrną. Zobaczmy więc, co jest w tym kosmetyku, aby tak się stało.

Składniki Avon Anew Platinum Serum i ich działanie

Serum Avon Anew Platinum zawiera jeden składnik, który nazywa się Paxillium Technology. Pobudza ona produkcję paksyliny, czyli rodzaju białka, które służy jako komunikator dla komórek skóry. Informuje ono komórki, aby były zdrowsze i produkowały więcej zdrowych komórek. Gdyby to działało, byłoby to fenomenalne. To może zadziałać, ale niestety nie zostało to jeszcze udowodnione i myślę, że to wymowne, że wiadomości o tym niesamowitym przełomie nie są rozpowszechniane na falach radiowych.

W tym serum jest naprawdę niewiele więcej, aby zapobiec efektom starzenia się. Jest tu mnóstwo środków poślizgowych, czyli silikonów, które wygładzają wygląd i odczucie skóry, ale ich działanie jest tymczasowe. Jest też kilka drobnych przeciwutleniaczy, co jest dobrą rzeczą.

Instrukcje są do stosowania Avon Anew Platinum Serum rano i wieczorem. Mówią, aby zastosować go oszczędnie, a jeśli powoduje podrażnienia, należy użyć mniej lub używać go rzadziej, aż skóra staje się przyzwyczajony do niego.

Avon Anew Platinum Serum Plusy i minusy

Zalety Avon Anew Platinum Serum

  • Zawiera potencjalnie przełomową technologię. Można je otrzymać za pośrednictwem przedstawiciela Avon, co przypuszczalnie oznacza, że można je wypróbować przed zakupem. Można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat Avon Anew Platinum Serum.

Wady Avon Anew Platinum Serum

  • Nie zawiera zbyt wielu składników przeciwstarzeniowych. Kilku recenzentów skarży się, że zapach jest zbyt silny. Istnieje wiele klientów, którzy skarżyli się, że jest ciężki i nie wchłania się dobrze.

Gdzie kupić

Możesz kupić Avon Anew Platinum Serum online na stronie Avon. Pompa ½ uncji kosztuje 34,99 dolarów. Jest on również dostępny w Amazon, gdzie sprzedaje za 19,99 dolarów. Zachowaj ostrożność z sprzedawcą, choć. Czasami produkty do pielęgnacji skóry sprzedawane na Amazon nie są autentyczne, a gdy cena jest tak niska, to sprawia, że zastanawiasz się. Można również oczywiście kupić Avon Anew Platinum Serum od lokalnego przedstawiciela Avon.

Wnioski

Podczas gdy przełomowa technologia brzmi ekscytująco, tak naprawdę nie widzimy dobrego powodu, aby wierzyć, że Avon Anew Platinum Serum spełni swoją obietnicę. Dodajmy do tego ciężkie odczucia i zapach, o których słyszeliśmy, a my po prostu nie polecamy Avon Anew Platinum Serum.

 

Sprawdź więcej na: http://be-lux.pl

Sprawdź więcej na: http://be-lux.pl