Perricone MD Chia Serum Przegląd

Prawdopodobnie znasz nasiona Chia jako superżywność, która zapewnia skoncentrowane odżywianie i jest doskonałym źródłem niezbędnych kwasów tłuszczowych. Dr Perricone wykorzystuje olej wyekstrahowany z tych nasion w swoim Perricone MD Chia Serum. Nazywają to serum wielozadaniowym, które zapewnia bogate, głębokie nawilżenie, a jednocześnie odżywia i chroni skórę. Kosmetyk ten zyskuje sobie wielu zwolenników, więc pomyśleliśmy, że chyba nadszedł czas, aby się mu przyjrzeć.

Testy przeprowadzone w domu wykazały, że w krótkim czasie 90% osób biorących udział w badaniu stwierdziło, że ich skóra jest bardziej nawilżona, a 71% stwierdziło, że zyskała promienny, zdrowy blask. Po tygodniu stosowania Perricone MD Chia Serum, 85% stwierdziło, że ich skóra jest lepiej odżywiona, 83% stwierdziło, że jest lepiej nawilżona. 76% stwierdziło, że ich skóra jest bardziej elastyczna i błyszcząca.

Składniki Serum Perricone MD Chia i ich działanie

Podstawowym składnikiem aktywnym na liście jest oczywiście olej z nasion chia. Jest to jedno z najbogatszych źródeł niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 w świecie roślinnym. Posiada również odżywcze witaminy i ochronne antyoksydanty. Dodano również kilka innych olejów. Jest tam olej z nasion Meadowfoam, olej z nasion Aleurites Moluccana, olej z otrębów ryżowych i olej palmowy. Wszystkie one mają zdolność do nawilżania i każdy z nich oferuje dodatkowe korzyści. Palmitynian retinylu stymuluje wytwarzanie nowych komórek skóry, dzięki czemu wygląda ona na gładszą, świeższą i młodszą.

Dr Perricone zaleca kilka różnych sposobów stosowania Perricone MD Chia Serum. Możesz po prostu nałożyć 1 do 3 kropli na skórę po oczyszczeniu. Możesz zmieszać kilka kropli z ulubionym kremem nawilżającym. Możesz użyć jednej kropli, podgrzanej, jako wykończenie makijażu. W ten sposób uzyskasz efekt rosy. Możesz też użyć go do odświeżenia skóry w ciągu dnia, aplikując jedną rozgrzaną kroplę na skórę.

Perricone MD Chia Serum Plusy i minusy

Zalety Perricone MD Chia Serum

    Pomimo tego, że jest to w dużej mierze olej, wchłania się szybko i całkowicie. Zawiera składniki odżywcze i antyoksydanty. Jest bardzo nawilżające. Większość opinii o Perricone MD Chia Serum jest bardzo pozytywna.

Wady Perricone MD Chia Serum

    To jest dość drogie. Może być zbyt bogate dla skóry mieszanej lub tłustej. Niektórzy nie lubią dozowników z kroplomierzem do oczu, ponieważ mogą one być niechlujne.

Gdzie kupić

Perricone MD Chia Serum można kupić online w wielu sklepach. Strona Perricone nie sprzedaje produktów. To wycofuje się do 75 dolarów za 1 uncji butelki. Większość innych sprzedawców wydaje się być sprzedaży w podobnym punkcie cenowym.

Wniosek

Jeśli masz suchą skórę, zalecamy stosowanie Perricone MD Chia Serum. Jest ono bardzo nawilżające, a jednocześnie odżywia i chroni Twoją skórę. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że Perricone MD Chia Serum jest prawdopodobnie zbyt intensywne dla skóry mieszanej lub tłustej.

Czy stosowałeś Perricone MD Chia Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel