Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc w podjęciu decyzji o wypróbowaniu produktu do pielęgnacji skóry przeciwstarzeniowej jest rozejrzenie się wokół siebie i sprawdzenie, czego używają wszyscy inni. Gdybyś to zrobiła, zobaczyłabyś, że Olay Regenerist Regenerating Serum jest jednym z najpopularniejszych produktów do pielęgnacji skóry o działaniu przeciwstarzeniowym. W 2006 roku porównano go z innymi produktami i został on wybrany przez konsumentów jako najlepszy produkt w swojej kategorii.

Olay Regenerist Regenerating Serum twierdzi, że pozostawia skórę aksamitnie gładką, o młodszym wyglądzie i zregenerowaną. Zawiera składniki, które nawilżają skórę i sprawiają, że wygląda ona jędrniej, lepiej i oczywiście młodziej, bez konieczności stosowania bardziej drastycznych środków, takich jak peelingi chemiczne czy operacje plastyczne.

Składniki regenerującego serum Olay Regenerist i sposób ich działania

Firma Olay pozycjonuje swoje produkty Regenerist jako linię, która pomaga zregenerować wygląd powierzchni skóry i wzmocnić jej barierę nawilżającą. Zatem jakie dokładnie składniki zawarte w Olay Regenerist Regenerating Serum sprawiają, że to serum działa?

  • Amino-Peptyd wspomaga produkcję kolagenu w starzejącej się skórze. W miarę starzenia się skóry naturalny proces produkcji kolagenu ulega spowolnieniu. W miarę jak nasza skóra traci kolagen, jest on coraz wolniej zastępowany. Kolagen jest tym, co sprawia, że skóra wygląda na jędrną i puszystą. Peptydy pomagają starszej skórze szybciej zastąpić utracony kolagen. Nacynoamid działa na kilka sposobów. Pobudza produkcję naturalnych emolientów, zwiększając nawilżenie skóry. Tworzy również barierę ochronną przed szkodliwym działaniem środowiska i utrzymuje wilgoć w skórze. Zielona herbata jest naturalnym przeciwutleniaczem, który pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Wszystkie te składniki zawarte są w żelu na bazie silikonu, który sprawia, że skóra wygląda i jest jedwabiście gładka. Olay Regenerist Regenerating Serum może być stosowane raz lub dwa razy dziennie po delikatnym oczyszczeniu skóry. Należy rozprowadzić je równomiernie na całej twarzy i szyi. Wiele użytkowniczek twierdzi, że świetnie sprawdza się jako podkład pod makijaż. Wystarczy, że rozprowadzisz go przed aplikacją, a Twój makijaż będzie wyglądał nieskazitelnie.

Olay Regenerist Regenerating Serum Plusy i minusy

Zalety

  • Jest to jeden z najpopularniejszych produktów nawilżających na rynku. Jest szeroko dostępny i stosunkowo niedrogi. Zdecydowana większość recenzji Olay Regenerist Regenerating Serum jest pozytywna, jeśli chodzi o jego ogólne działanie nawilżające.

Wady

  • Podczas gdy większość recenzji jest pozytywna dla ogólnego nawilżenia, są one mniej pozytywne na temat jego zdolności do redukcji zmarszczek. Produkty Olay są testowane na zwierzętach.

Gdzie kupić

Jeśli zdecydujesz się na zakup Olay Regenerist Regenerating Serum, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem go. Jest ono dostępne wszędzie, w tym w sklepach takich jak Walmart, CVS, Walgreens, Target i RiteAid. Jeśli wolisz robić zakupy online, nie brakuje opcji tam albo. Amazon i Drugstore.com to tylko dwie z wielu opcji. Średnie ceny wahają się od około 15 dolarów do 20 dolarów za butelkę 1,7 uncji. Ale tam są często sprzedaży online i kupony gazety, więc mieć oczy otwarte na sposoby, aby uzyskać Olay Regenerist Regenerating Serum za mniej.

Wniosek

Czasami nie trzeba płacić więcej, aby uzyskać wspaniałe rezultaty. Wiele kobiet przekonało się, że tak właśnie jest w przypadku tego produktu. Podczas gdy jego zdolność do redukcji zmarszczek może być nieco wątpliwa, wszyscy wydają się zgadzać, że jest to świetny ogólny nawilżacz do codziennego użytku. Więc jeśli przyzwoity codzienny krem nawilżający, który można kupić bez zaciągania drugiej hipoteki na dom brzmi dobrze dla Ciebie, to Olay Regenerist Regenerating Serum może być właśnie tym, czego szukasz.

Dowiedz się więcej na: http://sklepwiesiolek.pl