kosmetyki EarthnicityOd kosmetyków oczekujemy, że będą one realizacją szumnie składanych w reklamach i na opakowaniach obietnic producenta, o ich doskonałym działaniu. Oczekujemy jakości i po prostu tego, za co płacimy. To raczej nie są wygórowane żądania.

Minerały ponad wszystko

Mankamenty skóry są niestety czymś powszechnym. Uszczerbki na urodzie psują niestety naszą samooceną i źle wpływają na nastrój. Klasyczne kosmetyki wielokrotnie zmuszały nas do wyboru pomiędzy zdrową cerą i dobrym wyglądem. Na szczęście dzisiaj nie jesteśmy skazane już tylko na takie produkty. Do wyboru mamy także kosmetyki Earthnicity Minerals. Jest to linia produktów dla osób najbardziej wymagających. Bazuje ona na minerałach. Zrezygnowano z wypełniaczy i konserwantów. Zupełnie można zapomnieć o efekcie zamykania porów i obciążania skóry, który powodowany był przez tradycyjne podkłady.

Kosmetyki mineralne są wyraźnie trwalsze, ich nakładanie nie zajmuje zbyt dużo czasu, a zarazem jest bardzo lekki. Można nim w naturalny sposób rozświetlić cerę i zamaskować niedoskonałości. Ważna rzeczą jest tutaj poprawa zdrowia skóry. Produkty Earthnicity Minerals są w stanie wspomóc proces naturalnej regeneracji skóry, usuwają stany zapalne i zmniejszają zaczerwieniania. W zasadzie nie psuja się i można korzystać z nich przez lata. Mają ponadto dobrą odporność na promieniowanie UV i na pewno są warte swojej niewygórowanej ceny.

kosmetyki naturalnePrzygotowanie na wiosnę

Szara i zmęczona zimą skóra na wiosnę wymaga odbudowy i ukojenia, by przestała nam wizualnie dodawać lat. Trzeba poświecić jej w związku z tym trochę uwagi. Najlepiej zrobić to przez odpowiedni krem ze składnikami odżywczymi oraz puder mineralny. Jest to znakomite przygotowanie na ciepłe dni, które są przyjemne, ale dla skóry mogą być dość poważnym szokiem. Wraz z ciepłymi dniami zbliża się także dzień kobiet i warto jest zastanowić się nad produktami Earthnicity Minerals na prezent. Kosmetyk mineralny jest zawsze cenionym podarunkiem, ponieważ jest to coś ładnego, ekskluzywnego i w dodatku użytecznego. Żaden z produktów oferowanych na stronie producenta nie jest nigdy testowany na zwierzętach, ale za to na pewno jest produktem ekologicznym, którego wyprodukowanie nie wpłynęło negatywnie na stan środowiska naturalnego. Na wskazanej stronie producenta kosmetyków można liczyć także na pomoc w kwestii kolorystyki odpowiedniej dla danego typu urody oraz technik nakładania makijażu mineralnego. Certyfikaty, z którymi można się tam zapoznać, gwarantują najwyższą jakość wszystkich produktów i dają pewność, że ich właściwości są odpowiednie dla skóry delikatnej.