Nasz mały sekret Serum ujędrniające i naprawiające zmarszczki Przegląd

Beauty Society to firma zajmująca się pielęgnacją skóry i kosmetykami, która stosuje coś w rodzaju unowocześnionego modelu biznesowego Avon. Zamiast pań z Avonu mają Divy z Beauty Society. Zamiast klasycznych kolorów i zapachów, mają sprytnie nazwane produkty. Dodają również element ekologiczny/charytatywny, aby uczynić z firmy prawdziwą firmę współczesnego świata. Z nazwami produktów takich jak Stripper, Fake ID i Baby Calm Down, musimy przyznać, że myśleliśmy, że ich rzeczy były warte spojrzenia. To, czy będzie to coś więcej niż tylko pierwsze spojrzenie, zależy od tego, jak dobrze produkty faktycznie się sprawdzą.

Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum jest jednym z ich bardziej popularnych produktów. Idea jest taka, że daje on natychmiastowy, niechirurgiczny efekt liftingu i napięcia skóry, a także pomaga zminimalizować, naprawić i zapobiec powstawaniu linii i zmarszczek przy długotrwałym stosowaniu.

Beauty Society posiada główną stronę internetową, na której można przeglądać i kupować produkty. Istnieją również strony internetowe używane przez różne "Divas" jako narzędzia sprzedaży. Zarówno na stronie głównej, jak i na stronach poszczególnych "Div" dostępne są te same informacje i nie jest ich zbyt wiele. Jest to tylko informacja o tym, że "worki i obwisłości stają się przeszłością" oraz lista składników. Uważam, że to dziwne. Gdybym była Beauty Society Diva, dałabym moim potencjalnym klientom więcej informacji, na przykład o tym, jak każdy składnik pomaga Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum osiągnąć cele, instrukcje, jak go używać, wyniki badań klinicznych i opinie poprzednich klientów. Ja tego nie znalazłam, ale podzielę się z Wami tym, co znalazłam, część z tego pochodzi ze stron internetowych, a część z innych źródeł.

Nasz Mały Sekret Serum Ujędrniające i Regenerujące Zmarszczki Składniki i jak działają

Niektóre z aktywnych składników to:

  • 4% Matrixyl Peptides. Ten szczególny peptyd stymuluje wzrost kolagenu i elastyny, aby przywrócić skórze sprężystość i jędrność. Bardziej elastyczna, sprężysta skóra to mniej linii i zmarszczek. Optymalnym zalecanym stężeniem Matrixylu jest 4%. Peptydy z alg również przyspieszają wzrost kolagenu, ale same również nawilżają i ujędrniają skórę. Chaber łagodzi i leczy uszkodzoną skórę. Witamina C jest antyoksydantem, który również wspomaga produkcję kolagenu. W Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum występuje ona w postaci kwasu askorbinowego, który jest jedną z lepiej przyswajalnych form.

Mówi się, że jeśli będziesz stosować Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum rano i wieczorem, natychmiast zauważysz pewne efekty ujędrniające, a po 2 do 4 tygodniach zauważysz bardziej znaczące ujędrnienie (68-90%).

Plusy i minusy naszego Little Secret Serum Ujędrniającego i Regenerującego Zmarszczki

Zalety Naszego Little Secret Serum Ujędrniającego i Regenerującego Zmarszczki

  • Zawiera kilka składników wzmacniających kolagen. Firma jest świadoma ekologicznie i praktykuje oddawanie pieniędzy naszym społecznościom. Jest dostarczane w ładnej butelce i oferuje opakowania do ponownego napełnienia.

Wady Naszego Małego Sekretu Serum Ujędrniające i Regenerujące Zmarszczki

  • Przezroczysta butelka (i przezroczysta saszetka do ponownego napełniania) opakowanie nie utrzyma skuteczności witaminy C. Nie jest to produkt niedrogi. Naprawdę nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii o Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum od rzeczywistych klientów, które dałyby nam rzetelny obraz tego, jak dobrze ono działa.

Gdzie kupić Nasze Małe Sekretne Serum Ujędrniające i Regenerujące Zmarszczki?

Możesz kupić Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum online poprzez stronę Beauty Society lub satelitarną stronę Diva. Główna strona internetowa posiada również funkcję lokalizatora Diva, więc jeśli chcesz uzyskać osobisty kontakt i uzyskać odpowiedź na swoje pytania dotyczące Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum, możesz to zrobić w ten sposób. Oryginalna butelka 1 uncji sprzedaje za 59,50 dolarów, lub można kupić butelkę i 1 wkład za 101 dolarów. Co wydaje się dziwne jest to, że nie widzieliśmy opcji, aby kupić tylko saszetkę uzupełnienia.

Wnioski

Cała idea Beauty Society jest dobra, Avon XXI wieku. Ale to, co nas interesuje dla naszych celów, to znalezienie najlepszego serum przeciwstarzeniowego w najlepszej cenie. Chociaż możesz odnieść pewne korzyści z używania Our Little Secret Firming and Wrinkle Repair Serum, uważamy, że możesz zrobić to lepiej.

Sprawdź więcej na: http://be-lux.pl

Sprawdź więcej na: http://be-lux.pl