Lancome Genifique - przegląd

Przez lata przemysł kosmetyczny stworzył niezliczoną ilość produktów do pielęgnacji skóry, aby zwalczać efekty starzenia się. Wiele składników zostało wypróbowanych i przetestowanych. Niektóre z nich okazały się skuteczne, inne nie. Lancome to uznana i godna zaufania marka w dziedzinie kosmetyków i pielęgnacji skóry. Stworzyli oni linię produktów przeciwstarzeniowych Lancome Genifique, wykorzystując nową technologię, która ma zwiększać aktywność genów i stymulować produkcję białek młodości.

Efektem ma być miękka, promienna skóra, która wygląda jak rozświetlona od wewnątrz. W skład linii wchodzi flagowy produkt, Youth Activating Concentrate, a także Youth Activating Eye Concentrate, Youth Activating Cream Serum oraz Youth Activating Night Cream. My skoncentrujemy się na Youth Activating Concentrate. Jakie są te nowe składniki i czy działają tak dobrze, jak Lancome chciałby, abyś uwierzyła?

Składniki Lancome Genifique i ich działanie

W koncentracie Lancome Genifique Youth Activating Concentrate znajdują się cztery główne składniki. Bio-Lysat jest bakteria znaleźć w wielu suplementów probiotycznych. Twierdzi się, że równoważy mikrobiom w komórkach skóry, ale nie przeprowadzono żadnych badań naukowych dotyczących skuteczności stosowania go miejscowo. Hepes jest kwasem, który pomaga wyrównać koloryt ciemnych plam. Phystosphingosine-SLC pomaga ukoić skórę i poprawić jej teksturę. Czwartym wymienionym składnikiem jest alkohol denaturowany. Jest to zastanawiające dla wielu entuzjastów pielęgnacji skóry, ponieważ alkohol jest bardzo wysuszający dla skóry. Jego obecność sprawia, że po użyciu Lancome Genifique należy zastosować krem nawilżający.

Na liście brakuje wszystkich składników, o których już wiadomo, że zmniejszają widoczność linii i zmarszczek, takich jak peptydy, antyoksydanty i alfa-hydroksykwasy. Zamiast tego, obiecuje reaktywację genów, ale to twierdzenie nie jest poparte wyjaśnieniem, jak składniki działają, aby to zrobić. Bez tego rodzaju danych, musimy polegać na opinie klientów, aby pomóc nam dowiedzieć się. Niestety, w przypadku Lancome Genifique, recenzje są przede wszystkim dość przeciętne.

Plusy i minusy Lancome Genifique

Przy dokonywaniu tego rodzaju zakupu, to pomaga zważyć korzyści i wady można oczekiwać, aby znaleźć.

Korzyści z Lancome Genifique

  • Został on opracowany w ciągu 7 lat badań i ma kilka patentów oczekujących na swoją formułę. Jest on powszechnie dostępny w domu towarowym Lancome liczniki, takie jak można znaleźć w Macy's. Lancome Genifique próbki są zwykle oferowane w licznikach Lancome, więc można wypróbować je przed zakupem.

Wady Lancome Genifique

  • To nie zawiera żadnych składników znanych zminimalizować skutki starzenia się na skórze. Na około 80 dolarów za uncję, to jest dość drogie. Lancome Genifique opinie są głównie negatywne i letnie, z niektórymi użytkownikami twierdząc, że doświadczają breakouts i innych zauważając znaczne suchość.

Gdzie kupić Lancome Genifique

Lancome Genifique jest dostępny w domach towarowych i online za 78 dolarów za 1 uncji butelki. Niektóre strony oferują bezpłatną wysyłkę albo na wszystkich zakupów, lub na zakupach powyżej pewnej kwoty dolara. Rozejrzyj się, i powinieneś być w stanie uzyskać wysyłkę za darmo.

Wniosek

Lancome Genifique czyni pewne dość duże obietnice z jego roszczeń zwiększenia aktywności genów i produkcji młodych białek. Chociaż mogą one być na coś przełomowego w przyszłości, to nie wydaje się, że panned out jeszcze. Lista składników jest dostępna, ale nie ma prawdziwego wyjaśnienia, jak te składniki działają, aby zrobić to, co mówią, że robią. Wydawałoby się, że jeśli ten produkt był rzeczywiście tak rewolucyjny, chcieliby potencjalnych klientów, aby zrozumieć, jak to działa.

Jeśli opinie były bardzo pozytywne, to może nadrobić brak prawdziwych informacji dostępnych, ale nie są. $ 78 jest dużo pieniędzy, aby wydać na coś, co ma duże szanse nie jest skuteczne dla Ciebie. Z tym wszystkim, jeśli chcesz spróbować Lancome Genifique, polecam udać się do domu towarowego, takich jak Macy's lub Nordstrom, i poprosić o bezpłatną próbkę. Wtedy będziesz wiedzieć na pewno, czy warto płacić za, czy nie.

Dowiedz się więcej na: http://sklepwiesiolek.pl