Korres Naturalne Serum do twarzy i pod oczy z dziką różą - przegląd

Prawie każdego dnia pojawiają się nowe serum z witaminą C. Dzieje się tak, ponieważ nie ma wątpliwości co do ich skuteczności. Witamina C jest obecnie supergwiazdą o wielu twarzach w świecie pielęgnacji skóry. Rozjaśnia, rozświetla, wygładza, napina i chroni. Teraz, kiedy to już stało się faktem, naszym zadaniem jest znalezienie najlepszego serum z witaminą C w jak najkorzystniejszej cenie.

Dzisiejszym pretendentem jest Korres Naturalne Serum do Twarzy i Oczu z Dziką Różą. To skoncentrowane serum z witaminą C wyprodukowane przez grecką firmę kosmetyczną i pielęgnacyjną Korres obiecuje, że może:

    Wygładzić drobne zmarszczki. Zmiękczyć skórę. Wyrównuje koloryt i strukturę skóry. Rozjaśnić skórę i dodać jej blasku. Zmniejsza liczbę, głębokość i długość zmarszczek.

Korres Naturalne Serum do twarzy i pod oczy z dziką różą - składniki i ich działanie

Chociaż Korres Naturalne Serum do Twarzy i Pod Oczy z Dziką Różą znane jest jako serum z witaminą C, jak większość z nich, jest w nim o wiele więcej składników.

    Olejek z dzikiej róży jest źródłem witaminy C, która, jak wykazano, ma znaczące właściwości naprawcze dla skóry w zakresie właściwości antyoksydacyjnych i rozjaśniających. Polisacharydy z drzewa baobabu zapewniają efekt wygładzenia linii, aby zmniejszyć widoczność zmarszczek. Proteiny pszenicy pomagają odbudować i naprawić strukturę i tkanki łączne skóry. Kilka ekstraktów roślinnych o właściwościach antyoksydacyjnych. Tripeptyd miedziowy-1 stymuluje własną produkcję kolagenu w skórze.

Serum do twarzy i pod oczy Korres Natural Wild Rose należy stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Bardziej tłuste typy skóry mogą na tym poprzestać, jednak wiele osób uzna, że konieczne będzie zastosowanie dodatkowego kremu nawilżającego.

Korres Naturalne Serum do Twarzy i Pod Oczy z Dziką Różą Plusy i Minusy

Zalety Korres Naturalne Serum do Twarzy i Pod Oczy z Dziką Różą

    Jest oparte na naturalnych składnikach. Jego cena mieści się w połowie ceny serum z witaminą C. Jest przeznaczony zarówno do twarzy, jak i do oczu. Wiele recenzji Korres Naturalne Serum do Twarzy i Oczu z Dziką Różą zwraca uwagę na przyjemny zapach. Może zastąpić krem nawilżający dla niektórych typów skóry.

Wady Korres Naturalne Serum do Twarzy i Oczu Dzika Róża

    Zawiera dość dużo substancji zapachowych, które mogą być drażniące. Ilość witaminy C nie jest aż tak znacząca. Niektórzy recenzenci uważali, że konsystencja jest lepka.

Gdzie kupić

Możesz kupić Korres Natural Wild Rose Serum do twarzy i oczu online lub za pośrednictwem HSN, Home Shopping Network. Pompa 1 uncji sprzedaje za 41 dolarów. Zauważyliśmy, że Amazon oferuje go obecnie za nieco mniej, na 35 dolarów.

Wniosek

Jak zauważyliśmy powyżej, Witamina C serum są popping się na całym, a my gorączkowo próbuje znaleźć ten, który naszym zdaniem oferuje najlepszą wartość. Z nie naprawdę całe mnóstwo witaminy C lub innych wspaniałych składników, a z ceną tag 41 dolarów, nie sądzimy, Korres Natural Wild Rose Serum twarzy i oczu jest jeden szukamy. Nie jest złe, po prostu nie jest najlepsze.

Używałeś Korres Naturalne Serum do Twarzy i Oczu z Dziką Różą? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Używam tego serum po oczyszczaniu, czy mogę użyć Nuxellence éclat na wierzchu i pod kremem nawilżającym, następnie nakładam NuxeMulti-purpose Oil, czy to za dużo, mam 73 lata -Patricia

Przez Rachel Vrabel