iS Clinical Hydra-Cool Serum Przegląd

Skóra trądzikowa jest jedną z najtrudniejszych do pokonania, gdy się starzejesz. Potrzebujesz nawilżenia i nawodnienia, ale musisz bardzo uważać na to, czego używasz, aby nie zatkać porów i nie doprowadzić do wyprysków. Cierpiący na to zjawisko pryszczy i zmarszczek wiedzą, jakie to trudne, i mają na dowód tego dziesiątki opróżnionych do połowy butelek.

iS Clinical Hydra-Cool Serum obiecuje być odpowiedzią. Jest to serum na bazie wody, które nawilża, uspokaja, łagodzi i chłodzi skórę, łagodzi objawy trądziku i zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Osoby dorosłe cierpiące na trądzik wiedzą, że korzyści te muszą być dopasowane do siebie w odpowiednich proporcjach, aby zadziałać na ich skórę.

Tak więc naszym kolejnym zadaniem jest przyjrzenie się liście składników i sprawdzenie, czy ten produkt spełnia swoje zadanie, czy też nie.

Składniki iS Clinical Hydra-Cool Serum i ich działanie

To serum na bazie wody wykorzystuje:

    Kwas hialuronowy, aby zapewnić identyczne ze skórą nawilżenie. HA jest naturalnie obecny w skórze. Przyciąga wodę i wiąże się z nią, zapewniając nawilżenie i efekt wypełnienia zmarszczek i linii. Fakt, że jest identyczny ze składnikiem występującym w skórze oznacza, że nie powoduje podrażnień ani pękania skóry. Witamina B5, która zmniejsza produkcję oleju. Kwas kojowy, który wyrównuje koloryt skóry. Centella Asiatica, która może pomóc zminimalizować widoczność blizn.

Serum iS Clinical Hydra-Cool należy stosować po oczyszczeniu skóry, raz lub dwa razy dziennie. Jeśli nakładasz go na inne produkty, użyj go jako pierwszego.

Zalety i wady iS Clinical Hydra-Cool Serum

Zalety iS Clinical Hydra-Cool Serum

    Większość opinii na temat iS Clinical Hydra-Cool Serum, które widzieliśmy, była w przeważającej części pozytywna. Wspólnym tematem jest to, że kobiety, dla których nic innego nie działało, mają teraz piękną skórę po zastosowaniu tego serum. Serum nawilża skórę, nie pozostawiając jej tłustej. Minimalizuje pory.

Wady Serum iS Clinical Hydra-Cool

    Jest drogie. Zawiera mentol, który może być drażniący dla osób z wrażliwą skórą.

Gdzie kupić

Możesz kupić iS Clinical Hydra-Cool Serum online na stronie iS Clinical lub u wielu innych sprzedawców online. Pompa jedna uncja wycofuje się do 90 dolarów.

Wniosek

Jeśli jesteś kimś, kto stara się rozwiązać jej problem trądziku od okresu dojrzewania, myślał, że to by odszedł do tej pory, ale jesteś coraz zmarszczki i trochę suchość, jak również trądzik, spróbuj tego. Istnieją dziesiątki recenzji iS Clinical Hydra-Cool Serum od kobiet, które były w tym samym miejscu co Ty. Tylko teraz nie są, ponieważ używają . Zobacz, czy możesz dostać próbkę ze strony internetowej lub zadzwoń do iS Clinical i zapytaj. Jeśli to może pracować dla Ciebie, zasługujesz wiedzieć.

Czy stosowałeś iS Clinical Hydra-Cool Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel