Eve Lom Intensywne Serum Nawilżające Przegląd

Jedną z najważniejszych rzeczy, które należy zauważyć w linii Eve Lom jest to, że produkty są głównie dość proste, każdy z nich zajmuje się w zasadzie jednym problemem. To może być dobra lub zła rzecz, w zależności od punktu widzenia, jak sądzę. Z jednej strony, może nie chcesz składników adresujących problemy, których nie masz. Z drugiej strony, może nie masz tysięcy dolarów, aby wydać na 5, 6, 10 różnych zabiegów, z których każdy jest ukierunkowany tylko na jeden problem.

Cóż, z tym powiedział, patrzymy dzisiaj na Eve Lom Intense Hydration Serum. Jedną kwestią jest nawilżenie. Z pewnością jest to ważna kwestia. Nawet w przypadku skóry tłustej, a zwłaszcza suchej, nawilżanie jest podstawą wszystkich działań mających na celu poprawę stanu skóry. A jeśli do nawilżania wykorzystuje się technologię identyczną z tą stosowaną w skórze, tym lepiej.

Serum intensywnie nawilżające Eve Lom zapewnia skórze natychmiastowy i długotrwały zastrzyk nawilżenia oraz widocznie ją ujędrnia, dzięki czemu linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Jest skoncentrowane, ale łatwo się wchłania i stanowi podstawę działania wszystkich innych produktów pielęgnacyjnych, tworząc z Twojej skóry gładką, dobrze nawilżoną powierzchnię.

Składniki Serum intensywnie nawilżającego Eve Lom i ich działanie

Formuła Intensywnie nawilżającego serum Eve Lom jest bardzo prosta, ponieważ jest to produkt jednoskładnikowy. Istnieją tylko dwa kluczowe składniki i oba występują naturalnie w skórze, choć w coraz mniejszych ilościach z wiekiem:

    Gliceryna, która jest naturalnie obecna w skórze, choć nie na wystarczająco wysokim poziomie wraz z wiekiem. Przyciąga wilgoć do skóry i pomaga jej w samoregeneracji. Hialuronian sodu - forma kwasu hialuronowego, która jest najlepiej wchłaniana przez skórę, gdy jest stosowana miejscowo. Kwas hialuronowy przyciąga i wiąże się z cząsteczkami wody. Dzięki temu nawilża skórę, a jednocześnie napina i wypełnia linie i zmarszczki.

I to wszystko. Naprawdę bardzo proste. Należy nałożyć 2-3 krople na twarz i szyję za pomocą pipetki z kroplomierzem do oczu po oczyszczeniu skóry, a przed nawilżeniem lub zastosowaniem innego zabiegu.

Eve Lom Intense Hydration Serum Plusy i minusy

Zalety Eve Lom Intense Hydration Serum

    Zawiera dwa bardzo dobre, identyczne dla skóry hydratory. Nieprzezroczysta butelka pozwoli zachować integralność składników. Recenzje Eve Lom Intense Hydration Serum wskazują, że zapewnia nawilżenie bez powodowania wyprysków. Jest na tyle nawilżające, że może być stosowane samodzielnie, jeśli Twoja skóra jest tłusta, i pomaga wzmocnić działanie kolejnego kremu nawilżającego, jeśli Twoja skóra jest sucha.

Wady Serum intensywnie nawilżającego Eve Lom

    Jest bardzo drogie, biorąc pod uwagę jego prostotę. Zajmuje się tylko kwestią nawilżenia.

Gdzie kupić

Możesz kupić Eve Lom Intense Hydration Serum w Sephora lub Nordstrom lokalnie, lub jeśli wolisz, jest ono dostępne za pośrednictwem kilku sprzedawców internetowych. 1 uncja butelka zachowuje dla $ 95.

Wniosek

Najwyraźniej, Eve Lom Intense Hydration Serum jest dobry w tym, co robi. Więc w tym sensie, jest to świetny produkt. Jedynym problemem jest to, że wiele, może większość, kobiet potrzebuje ich produkty do pielęgnacji skóry, aby rozwiązać więcej swoich potrzeb przeciwstarzeniowych, zwłaszcza tych, które kosztują tyle.

Czy stosowałaś serum intensywnie nawilżające Eve Lom? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

P: Jakie są wszystkie składniki serum Eve Lom? -Barbara

Przez Rachel Vrabel