Siara to bardzo ważny, bogaty w składniki odżywcze składnik, który wydobywa się z piersi jako pierwszy, kiedy matka karmi dziecko piersią. Jest ona jak płynne złoto, jeśli chodzi o gęstość składników odżywczych. To, czego możesz nie wiedzieć, to fakt, że można ją również znaleźć w produktach do pielęgnacji skóry. Epicuren Discovery to elitarna marka kosmetyków do pielęgnacji skóry, która szczyci się oferowaniem najnowocześniejszych produktów. Kremowe Serum Epicuren Discovery Colostrum może właśnie do nich pasować.

Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum to wysoce skuteczny środek nawilżający, który leczy i chroni skórę, a jednocześnie jest tak delikatny nawet dla najbardziej wrażliwych typów skóry. Pobudza zdrową produkcję oleju, jak również wzmacnia barierę ochronną skóry przed atakiem środowiska. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla skóry dziecka.

Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum - składniki i ich działanie

Podstawowym składnikiem jest oczywiście Colostrum. W tym przypadku jest ona pobierana od krów i mówi się, że jest w stanie przenieść funkcje odpornościowe, jak również czynniki wzrostu do skóry.

Dodatkowe składniki to aloes dla ukojenia, drobno przetworzony migdał dla manualnego złuszczania, awokado dla nawilżenia i odżywienia, proteiny z wodorostów dla nawilżenia i witamina E dla ochrony antyoksydacyjnej.

Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum należy stosować na dzień i na noc, aby uzyskać miękką, gładką, zdrową i promienną skórę.

Zalety i wady Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum

Spojrzenie na dobre i złe strony może pomóc nam zdecydować, po której stronie wylądujemy w naszej opinii o danym produkcie.

Zalety Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum

  • Wszystkie recenzje Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum, które znaleźliśmy, były bardzo pochlebne, głównie komentowały to, jak sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna oraz jak nie podrażnia wrażliwej skóry.

Wady Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum

  • Musisz odbyć konsultację zanim będziesz mógł je kupić. Jest drogie. Nie ma dowodów na to, że miejscowe colostrum jakakolwiek korzyść dla skóry.

Gdzie kupić

Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum można znaleźć w salonach lub online. Jeśli znajdziesz go online, to jest prawdopodobne, że trzeba będzie zaangażować się w konsultacje z przedstawicielem, zanim będzie można go kupić. Pompa 2 uncji sprzedaje za 88 dolarów.

Wnioski

Bez dowodów, że siara ma żadnych korzyści dla skóry, powiedziałbym, że spędzanie tego rodzaju pieniędzy nie będzie bardzo dobry pomysł. Z drugiej strony, nie musi być coś dobrego o Epicuren Discovery Colostrum Cream Serum, ponieważ opinie są tak przytłaczająco pozytywne.

Sprawdź więcej na: http://be-lux.pl