Firma, która wcześniej była znana pod nazwą MD Skincare, obecnie nosi nazwę Dr. Dennis Gross Skincare. Od zawsze była to firma dr Dennisa Grossa, ale teraz nosi również jego nazwisko. Dr Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum reklamowane jest jako najlepsza kuracja przeciwstarzeniowa, która radykalnie redukuje zmarszczki, linie, ciemne plamy i blizny potrądzikowe, spowalniając jednocześnie uszkodzenia komórek i poprawiając koloryt oraz strukturę skóry. Wiele można oczekiwać po jednej małej buteleczce serum. Czy to działa?

Dr. Dennis Gross Hydra-Pure Serum ujędrniające - składniki i ich działanie

Jednym z kluczowych elementów Dr. Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum jest mikrokapsułkowanie składników, które pozwala im wniknąć głęboko tam, gdzie mogą zrobić najwięcej dobrego. Kolejnym elementem jest Hydra-Pure Chelating Complex, który usuwa szkodliwe zanieczyszczenia z wody wodociągowej, aby jeszcze bardziej ułatwić przenikanie dobroczynnych składników do skóry. Jakie są te pomocne składniki?

  • Kwas mlekowy złuszcza martwy naskórek, aby odsłonić świeżą, nową skórę, z mniejszą ilością zmarszczek i ciemnych plam oraz bardziej rozświetloną. Kilka peptydów stymuluje wzrost kolagenu, który przywraca młodzieńczą jędrność i elastyczność. Witaminy C i E jako przeciwutleniacze, które również zachęcają do tworzenia nowych komórek. Gliceryna i skwalen dostarczają skórze wilgoci, nawilżają ją i wygładzają. Ekstrakt z ogórka łagodzi podrażnienia i zmniejsza stany zapalne skóry. Kilka przeciwutleniaczy, aby chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy nakładać Dr. Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum na czystą skórę, rozprowadzając je na czystej, suchej skórze twarzy i szyi rano i wieczorem.

Dr Dennis Gross Hydra-Pure Serum ujędrniające Plusy i minusy

Zalety Dr. Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum

  • Nakłada się gładko i nie jest tłuste. Jest bezzapachowe. Dr Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum opinie są na ogół pozytywne i napisane przez klientów, którzy twierdzą, że mają lub kupią go ponownie. Opakowanie pompy będzie zachować jakość składników aktywnych.

Wady Dr. Dennis Gross Hydra-Pure Serum ujędrniające

  • To może nie być wystarczająco nawilżające dla suchej skóry. Dr Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum jest drogie. Zachęca się do stosowania go wraz z innymi produktami, aby uzyskać najlepsze rezultaty (tj. wydać więcej pieniędzy). Większość użytkowników nie uważa, że serum ujędrnia skórę tak, jak to obiecuje.

Gdzie kupić

Możesz znaleźć Dr Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum poprzez Dr Dennis Gross stronie internetowej lub jeden z wielu sprzedawców online. Cena jest dość spójny na 95 dolarów za 1 uncji pompy. Amazon ma go za mniej, ale jesteśmy zawsze trochę sceptyczny przy zakupie produktów do pielęgnacji skóry na głębokie rabaty. Szanse są, że może to być knockoff lub używane butelki.

Wniosek

Jeśli zamierzasz wydać pieniądze na potężne serum przeciwstarzeniowe, Dr. Dennis Gross Hydra-Pure Firming Serum jest prawdopodobnie dobrym wyborem. Silne składniki, ochronne opakowanie i fakt, że jest bezzapachowe, wszystko to sprawia, że produkt ten może odnieść prawdziwy sukces.

Więcej na: http://sklepwiesiolek.pl