Czasami chcesz, aby Twoje zmarszczki zniknęły natychmiast. Istnieją produkty do pielęgnacji skóry, które mogą sprawić, że tak się stanie. Problem w tym, że wiele z nich pozostawia na skórze uczucie napięcia i dyskomfortu. Dermagist Instant Effect Lifting Serum jest inny. Zapewnia natychmiastowe działanie liftingujące i wygładzające, którego oczekujesz, a jednocześnie nawilża Twoją skórę, pozostawiając ją gładką i pełną blasku. Co więcej, zapewnia odżywienie, dzięki czemu Twoja skóra jest rzeczywiście uzdrawiana od wewnątrz.

Składniki Dermagist Instant Effect Lifting Serum i ich działanie

Natychmiastowe działanie liftingujące i wygładzające serum Dermagist Instant Effect Lifting Serum zapewnia Sesaflash, otrzymywany z ekstraktu z nasion sezamu. Oprócz natychmiastowego znikania zmarszczek, Sesaflash wnika głęboko w warstwy skóry, aby zapewnić jej nawilżenie. Daje to podwójny efekt: zmiękcza skórę, zapewniając jej komfort teraz i zapobiegając powstawaniu zmarszczek w przyszłości.

Instant Effect idzie o krok dalej w kierunku trwałej ochrony przed zmarszczkami dzięki Matrixylowi, znanemu również jako Palmitoyl Pentapeptide-3. Jest to peptyd, który przenika do głębokich warstw skóry, aby pobudzić produkcję kolagenu. Młoda skóra jest bogata w kolagen, który zapewnia jej jędrność, elastyczność i gładkość. Z wiekiem tracimy zarówno kolagen, jak i zdolność do jego wymiany. Matrixyl zawarty w Dermagist Instant Effect Lifting Serum koryguje ten problem poprzez stymulowanie starzejących się komórek skóry do produkcji większej ilości kolagenu.

Dermagist Instant Effect Lifting Serum może być stosowane samodzielnie dla natychmiastowej i trwałej redukcji zmarszczek, lub jako część Dermagist Complete Rejuvenation System, aby zapewnić kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową.

Dermagist Instant Effect Lifting Serum Plusy i minusy

Porównaj zalety i wady, aby podjąć jak najbardziej świadomą decyzję.

Zalety

  • Dermagist Instant Effect Lifting Serum zawiera dwa składniki, które okazały się skuteczne w redukcji linii i zmarszczek. Minimalizuje zmarszczki zarówno natychmiast, jak i w dłuższej perspektywie czasowej. Może być kupowany indywidualnie lub jako część kompletnego systemu.

Wady

  • Na stronie internetowej nie ma listy wszystkich składników. Dermagist Instant Effect Lifting Serum jest dostępny tylko za pośrednictwem strony internetowej Dermagist. To jest dość drogie, jeśli wziąć pod uwagę, że może trzeba również ogólne krem nawilżający, jak również. Dermagist (wcześniej znany jako Dermajuv) otrzymał wiele skarg dotyczących nie tylko skuteczności swoich produktów, ale także obsługi klienta i polityki refundacji.

Gdzie kupić

Produkty Dermagist są dostępne wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Jeśli zdecydujesz się kupić Instant Lift na własną rękę, można uzyskać 1 butelkę za 78,99 dolarów lub 2 za 109,98 dolarów. Alternatywnie, Dermagist Instant Effect Lifting Serum jest dostępny jako część kompletnego systemu odmładzania trzech produktów za 129,99 dolarów. Wszystkie produkty Dermagist pochodzą z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, ale należy pamiętać, że będziesz odpowiedzialny za opłaty za wysyłkę, jak również 7 dolarów opłaty zarybiania dla każdej butelki, którą zwrócisz.

Wnioski

Dermagist Instant Effect Lifting Serum ma kilka składników, które wydają się być skuteczne zarówno w natychmiastowym zmniejszeniu wygląd zmarszczek i ochrony skóry przed przyszłym wyglądem starzenia się. Jednak w związku z licznymi skargami klientów na firmę, nie możemy entuzjastycznie polecić nawiązania z nimi współpracy. Twoje opcje przeciwzmarszczkowe są niemal nieograniczone. Nie musisz zadowalać się mniejszym wyborem niż świetny produkt wytwarzany i sprzedawany przez renomowaną i całkowicie etyczną firmę.