Cellex-C Advanced-C Serum Przegląd

Nie ulega wątpliwości, że witamina C jest doskonałym środkiem do pielęgnacji skóry, i to każdego rodzaju skóry. Jeśli chodzi o składniki przeciwstarzeniowe, jest po prostu trudna do pobicia. Można twierdzić, że nikt nie stosuje witaminy C tak jak Cellex-C. Jest to firma, która współpracuje z lekarzami i dostarcza profesjonalne produkty dla osób równie poważnie traktujących swoją pielęgnację przeciwstarzeniową.

Cellex-C Advanced-C Serum jest jednym z serum z witaminą C należącym do linii produktów profesjonalnych. Oznaczenie to jest jednak w pewnym sensie bez znaczenia, ponieważ wszystkie produkty z grupy "tylko dla profesjonalistów" są również powszechnie dostępne w Internecie.

Kiedy szukamy informacji o Cellex-C Advanced-C Serum, trudno nie zauważyć, że prawie każda pojedyncza recenzja jest pozytywna, a nawet pełna blasku. Jedyne negatywne recenzje pochodzą z Amazon, gdzie wydaje się, że ktoś sprzedaje stary lub podrobiony produkt. Jedyne negatywne komentarze są o dziwnych kolorach i zapachach, i długo minęły daty ważności, głównie od długiego czasu klienta, który może odróżnić prawdziwe i świeże i fałszywe i stare.

Składniki Cellex-C Advanced-C Serum i jak one działają

Podstawowym składnikiem Cellex-C Advanced-C Serum jest 7,5% witamina C w postaci kwasu L-askorbinowego. Jest to najlepsza forma do rozpoznania przez organizm i jedyna, która pobudza produkcję kolagenu. Korzyści płynące z witaminy C są prawie zbyt liczne, aby je wymienić. Stymuluje ona produkcję kolagenu. Rozjaśnia piegi i ciemne plamy. Wyrównuje koloryt skóry. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Sprzyja odmłodzeniu komórek skóry. Nadaje skórze promienny blask.

Dodatkowe składniki zawarte w Cellex-C Advanced-C Serum to:

    Resveratrol jest silnym antyoksydantem pochodzącym z winogron. Walczy z uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki i chroni kolagen przed rozpadem. Ekstrakt z pestek winogron, który sam w sobie jest silnym antyoksydantem. Glicyna, która jest składnikiem budulcowym naturalnej ochrony antyoksydacyjnej skóry (glutationu). L-Ergothioneine, który jest "super" antyoksydantem, chroniącym komórki narażone na silny stres oksydacyjny.

Serum Cellex-C Advanced-C należy stosować po oczyszczeniu skóry i przemyciu jej tonikiem, a przed nałożeniem serum Hydra 5 B-Complex firmy Cellex-C. W zależności od rodzaju skóry, dodatkowy krem nawilżający może, ale nie musi być konieczny.

Zalety i wady Cellex-C Advanced-C Serum

Zalety serum Cellex-C Advanced-C Serum

    Jest bardzo dobrze opracowane. Ma wysokie stężenie odpowiedniego rodzaju witaminy C. Opinie o Cellex-C Advanced-C Serum są ogólnie korzystne.

Wady Cellex-C Advanced-C Serum

    Jest drogie. Ma stosunkowo krótki okres przydatności do spożycia, i trzeba zachować, jeśli z narażeniem na działanie światła i powietrza. Dozownik w postaci kroplomierza do oczu czyni to nieco trudnym, choć nie niemożliwym.

Gdzie kupić

Możesz kupić Cellex-C Advanced-C Serum online lub w gabinetach lekarskich i uzdrowiskach. Jedna uncja butelka sprzedaje za 110 dolarów. Jest on dostępny dla mniej przez Amazon, ale nie było kilka skarg na podrobione lub przeterminowany produkt sprzedawany tam.

Wniosek

Tak długo, jak masz prawdziwe rzeczy i to nie jest przeterminowane, Cellex-C Advanced-C Serum jest wielki rzeczy, które naprawdę dostarcza na swoich obietnic anti-aging.

Czy stosowałeś Cellex-C Advanced-C Serum? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Q: Czy to normalne, że serum ma silny zapach? Podobny do octu. -Penni

Przez Rachel Vrabel