Botox wydaje się być popularnym wyborem kosmetycznym w Hollywood w dzisiejszych czasach, ale pomiędzy zaporowymi cenami i dużą listą efektów ubocznych, wiele osób szuka alternatyw. Argireline jest z pewnością jednym z głównych graczy, jeśli chodzi o miejscową pielęgnację skóry i alternatywy dla botoksu, a Bioque Serum XL oferuje niewiarygodnie wysokie stężenie Argireline. Czy jednak produkt ten może stanowić prawdziwą alternatywę dla botoksu?

Co to jest i jakie są jego składniki?

Badając produkty do pielęgnacji skóry, natknęliśmy się na problem polegający na tym, że prawie wszystkie są zasadniczo takie same, ale mają inne nazwy. Niska dawka Argireliny to zazwyczaj wszystko, co znajduje się w produkcie. W przypadku Bioque Serum XL jest jednak inaczej. Serum zawiera 20 procent Argireline, więcej niż można znaleźć w prawie każdym suplemencie, a pozostałe składniki w produkcie są tak samo korzystne i intrygujące.

Kiedy spojrzysz na etykietę Bioque Serum XL, łatwo zauważysz, że sprawy mają się inaczej. Strivectin jest drugim składnikiem serum i okazuje się, że jest absolutnie niezwykły w zmniejszaniu rozstępów i faktycznie pomaga naprawić uszkodzoną skórę. Spójrz dalej, a zobaczysz witaminy A, C i E, jak również absolutnie niesamowity peptyd znany jako Matrixyl 3000. Pracując w tandemie, składniki te są rzeczywiście udowodnione, aby zaoferować niesamowite korzyści dla skóry, zwłaszcza w produkcie takim jak ten, który jest również zdecydowanie krótki na wypełniacze i chemikalia.

Co mówią kobiety (recenzje)

Bioque Serum XL z pewnością wygląda niesamowicie na papierze, ale jak w przypadku każdej recenzji, ważne jest, aby zobaczyć, co myślą również użytkownicy produktu. Recenzje tego produktu były bardzo korzystne, choć niektórzy użytkownicy skarżą się na cenę, która jest $85,00 za jeden pojemnik uncji przy zakupie za pośrednictwem strony internetowej firmy. Większość, którzy korzystają z produktu, jednak nadal dać mu pięć gwiazdek oceny nawet z tym faktored w, a większość wziąć czas, aby zwrócić uwagę, że produkt "całkowicie zmienia" skórę.

Używam Bioque Serum Xl od miesiąca i moje wyniki są fantastyczne. Przez dłuższy czas bardzo lubiłam używać Estee Lauder Time Zone, który zawsze sprawiał, że czułam się gładka i jedwabista w dotyku. Gdy tylko zaczęłam używać tego produktu, byłam oczarowana! Nie wiem co oni wkładają w ten produkt, ale on działa! Lisa, Utah

Rekomendacja

Bioque Serum XL zostało opracowane na podstawie wielu badań naukowych, które poparły listę składników i skład, dlatego wydaje się być produktem w pełni godnym polecenia. Składniki są potężne i skuteczne, a opinie użytkowników są nie tylko wybitne. Jest jasne, że firma włożyła wiele pracy w rozwój produktu, aby stworzyć serum, które faktycznie pozbędzie się zmarszczek raz na zawsze.

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel