Aveda Green Science Lifting Serum to krok 2 (zaraz po oczyszczaniu) w linii przeciwstarzeniowej do pielęgnacji skóry Aveda Green Science. Linia ta szczyci się olejkiem arganowym jako swoim sztandarowym składnikiem, a to dobra rzecz, ponieważ olejek arganowy jest jednym z najgorętszych obecnie składników do pielęgnacji skóry. Pochodzi on z drzewa w Maroku i jest pełen kwasów tłuszczowych, przeciwutleniaczy i witaminy e.

Korzyści z Aveda Green Science Lifting Serum mają być zwiększone nawilżenie i bardziej gładkie, jędrne i podniesiony wygląd. Sądząc po opiniach klientów, które widzieliśmy, wiele kobiet jest zadowolonych z rzeczywistych efektów.

Aveda Green Science Lifting Serum Składniki i jak one działają

Jak stwierdziliśmy wcześniej, podpis składnik w Aveda Green Science Lifting Serum jest olej arganowy, z orzecha owoców drzewa arganowego. Używany od wieków w kuchni i rodzimych lekach, olej arganowy zawiera niezbędny kwas tłuszczowy, kwas linolowy, który pomaga zachować wilgoć i zmniejszyć stan zapalny. Zawiera również witaminę E, która odżywia i chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ale Aveda Green Science Lifting Serum nie poprzestaje na tym. Inne korzystne składniki obejmują:

  • Naturalne Antyoksydanty Roślinne chroniące przed szkodliwym działaniem środowiska. Bio-fermentowana glukozamina i kwas salicylowy, które złuszczają naskórek i wspomagają odmładzanie komórek skóry. Acetyl Hexapeptide stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta. Działa również jako środek rozluźniający mięśnie twarzy, redukując zmarszczki mimiczne w krótkim czasie, a w dłuższej perspektywie czasowej. Hialuronian sodu, który nawilża skórę i wygładza zmarszczki.

Zaleca się stosowanie Aveda Green Science Lifting Serum jako części systemu Green Science rano i wieczorem, aby uzyskać najlepsze rezultaty przeciwstarzeniowe.

Aveda Green Science Lifting Serum Plusy i minusy

Zalety Aveda Green Science Lifting Serum

  • Jest wykonany przy użyciu energii wiatrowej i pakowane z materiałów pochodzących z recyklingu. Ma przyjemny zapach. Większość opinii o Aveda Green Science Lifting Serum pochodzi od zadowolonych klientów, którzy twierdzą, że wygładza drobne zmarszczki.

Wady Aveda Green Science Lifting Serum

  • To nie jest tanie, zwłaszcza jeśli zainwestować w więcej niż tylko jeden produkt w linii. Niektóre składniki mogą być drażniące dla skóry (takie jak zapach). Pojawiły się skargi na to, że pompka zawodzi, zanim całe serum zostanie zużyte.

Gdzie kupić

Możesz kupić Aveda Green Science Lifting Serum w salonach i domach towarowych (Nordstrom na przykład), które sprzedają produkty Aveda. W ten sposób, będziesz miał szansę wypróbować tester przed zakupem. W przeciwnym razie, można go kupić online z Amazon lub strony internetowej Aveda. Pompa 1 uncji sprzedaje za 53 dolarów.

Wniosek

$ 53 jest dużo dla jednego produktu, zwłaszcza gdy nawet reklama produktu mówi, że należy go używać w połączeniu z grupą innych produktów. Następnie, jeśli wziąć pod uwagę, że wiele kobiet zostały sfrustrowany przez jak szybko dostaje zużyte, te znaki dolara po prostu mnożyć. Wygląda na to, że Aveda Green Science Lifting Serum jest na coś, ale musi pracować na opakowaniu trochę. Po tym, jak to się stanie, będziemy czuć się bardziej komfortowo polecając go.

Więcej na: http://sklepwiesiolek.pl