Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment to 21-dniowa kuracja od Estee Lauder, która twierdzi, że może "zdjąć ciężar świata z Twojej skóry". Mniej więcej co 3 do 4 miesięcy zastąp swoje dotychczasowe serum na noc tym jednym i obserwuj, jak Twoja martwa, matowa skóra ożywa. Czy to prawda? Zgodnie z opiniami klientów, które znalazłam, może tak być.

W ciągu 21 dni kuracja ta sprawi, że Twoja skóra stanie się wyraźnie bardziej wypoczęta, elastyczna, gładka i zdrowa. Zaleca się, abyś stosowała go w połączeniu z peelingami chemicznymi lub zabiegami, które stosujesz. Należy stosować go przez tydzień przed zabiegiem i przez dwa tygodnie po nim.

Zaawansowany koncentrat regenerujący na noc Składniki i ich działanie

Formuła oparta jest na Advanced Night Repair Serum Estee Lauder, ale ze składnikami w 5-krotnie większym stężeniu. Zawiera takie potęgi jak Amentoflavone, który zwalcza podrażnienia oraz kwas linolowy, cholesterol i otręby pszenne, które wzmacniają skórę. Bifida Ferment Lysate jest ważny dla zmniejszenia ilości bakterii na skórze. Ponadto zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, które naprawiają i chronią uszkodzoną skórę.

Zaawansowany koncentrat regenerujący na noc Plusy i minusy

Wiedząc, że większość historii ma dwie strony, zachęcamy Cię do rozważenia danego produktu, abyś przyjrzała się obu.

Zalety Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment

  • Opinie o Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment, które widzieliśmy, są prawie wszystkie w przeważającej większości pozytywne. Klienci twierdzą, że ich skóra jest jak nowa po zastosowaniu tego zabiegu. Nieprzezroczysta butelka i dozownik z kroplomierzem zapewnią skuteczność składników antyoksydacyjnych.

Wady produktu Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment

  • Jest drogi. Estee Lauder zaprzestał stosowania produktu Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment, jednak jest on nadal dostępny.

Gdzie można go kupić

Mimo, że zaprzestano jego produkcji, możesz kupić Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment u kilku sprzedawców detalicznych, zarówno osobiście, jak i online. Butelka o pojemności 1 uncji kosztuje 95 dolarów u tradycyjnych sprzedawców detalicznych.

Wniosek

Advanced Night Repair Concentrate Recovery Boosting Treatment był tak uwielbiany, że po prostu nie rozumiemy, dlaczego Estee Lauder zaprzestał jego stosowania. Ale nie martw się. Mamy dobry autorytet, że został on zastąpiony przez nowe produkty z serii Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex.

Sprawdź więcej na: http://be-lux.pl